Willa Ursynów 2 powstaje zgodnie z planem

Pogoda na początku maja nie była zbyt korzystna dla ekipy budowlanej Kiljańczyk Development. Nie powstrzymała jednak przed kontynuacją prac zgodnie z harmonogramem. Willa Ursynów 2 powstaje przy ulicy Sarabandy, w północno - zachodniej części zielonego Ursynowa.

Autor: HouseMarket.pl 22 maja 2017 09:25

Budynki 1 i 2 oraz 9 i 10 zostały już pokryte dachem. Obecnie trwa ich ocieplanie. Zamontowane są instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Wykonano też stolarkę okienną i wstawiono okna.

W budynkach: 11,12,13 oraz 14,15 i 16 trwają prace nad konstrukcją dachów. Natomiast w budynkach: 2, 3, 4 i 5 budowane są obecnie poddasza. W pozostałych lokalach prowadzone są prace związane z budową kolejnych kondygnacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wielkimi krokami deweloper zbliża się do zakończenia trzeciego etapu budowy. Efekty są widoczne i można je oglądać co miesiąc w trakcie dni otwartych. Na najbliższe deweloper zaprasza 10 i 11 czerwca.

Ceny lokali na osiedlu zaczynają się od 4200 zł za mkw. Inwestycja będzie składać się z 32 mieszkań w 14 budynkach i dwóch bliźniaczych domach. W budynkach znajdą się cztery lokale o powierzchni od 70 do 84 mkw. Wybrane mieszkania dostępne w programie MdM. Główne zalety inwestycji to: dwa miejsca postojowe i ogródek gratis, możliwość montażu kominka oraz bezczynszowość, czyli brak kosztów utrzymania zarządu i administracji.

Osiedle powstaje przy ulicy Sarabandy, w północno – zachodniej części zielonego Ursynowa. Lokalizacja ta jest bardzo atrakcyjna ze względu na występującą w sąsiedztwie zabudowę jednorodzinną otoczoną pasmem zieleni. Niedaleko znajduje się Las Kabacki oraz Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych