Willa Wzgórze Maryli. Kameralne mieszkania bez czynszu

3city Invest ma w ofercie cztery bezczynszowe kameralne mieszkania w nowej inwestycji - Willa Wzgórze Maryli. Inwestycja powstaje w spokojnej i urokliwej dzielnicy Wzgórze Mickiewicza w Gdańsku.

Autor: HouseMarket.pl 15 września 2016 12:53

Sąsiedztwo domów jednorodzinnych, niskie natężenie ruchu oraz otoczenie wysoczyzny morenowej w połączeniu z wysoką jakością budownictwa – to największe atuty inwestycji.

Pokoje dzienne w mieszkaniach zaprojektowano od strony południowej z bezpośrednim wyjściem na ogródki przez okna balkonowe. Ogródki o powierzchniach około 45 i 135 mkw. przynależne są do mieszkań parterowych. Aneks kuchenny daje możliwość wydzielenia niezależnej kuchni. Od strony zachodnio-północnej oraz wschodnio-północnej umiejscowione są pokoje z panoramicznym widokiem na wysoczyzny i lasy morenowe. Mieszkania posiadają naświetlenie południe-zachód-północ oraz południe-wschód-północ.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W inwestycji znajdują się dwa mieszkania parterowe z ogródkami o powierzchniach 72 mkw. oraz dwa dwupoziomowe z tarasami od strony południowej o powierzchni 120 mkw. Do mieszkań przynależą dwa miejsca na samochody osobowe w hali garażowej z niezależnymi automatycznymi bramami panelowymi. W hali garażowej istnieje możliwość wygospodarowania dodatkowej przestrzeni gospodarczej.

W standardzie wykończeniowym deweloper oferuje m.in. ściany działowe murowane oraz tynkowane tynkiem gipsowym, efektywne ocieplenie styropianem grafitowym, bramy panelowe z automatyką otwierającą oraz indywidualne dwufunkcyjne piece kondensacyjne.

Na odpowiednim etapie budowy istnieje możliwość wybudowania ścianek działowych według indywidualnego projektu. Istnieje również opcja wykonania dodatkowych gniazdek elektrycznych, grzejników, podejść wodno-kanalizacyjnych i ogrzewania podłogowego. Odbiory mieszkań przewidziane są w trzecim kwartale 2017 roku.

Lokalizacja willi zapewnia bardzo dobry dostęp do aglomeracji trójmiejskiej: 5  km do centrum Gdańska-Starego Miasta, około 350 m do ulicy Kartuskiej oraz węzła przesiadkowego, szybki dostęp do alei Armii Wojska Polskiego, Rakoczego i Kartuskiej. W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. szkoła podstawowa nr 8 i nr 14 oraz urząd miasta. W okolicy działają również sklepy, placówki bankowe i pocztowe oraz centrum sportowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych