Wille Kwartet odmieniają miejscowość JaszkotleHouseMarket.pl - 02 marca 2016 13:52


Wille Kwartet powstają w miejscowości Jaszkotle w gminie Kąty Wrocławskie przy ul. Palmowej. Inwestycję tworzą cztery, kameralne, trzypiętrowe wille wielorodzinne, w których znajdzie się osiem lub dziewięć mieszkań.


W sumie na terenie osiedla powstaną 34 lokale mieszkalne. W budynkach znajdować się będą mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 50,75 mkw. do 82,20 mkw. Wszystkie z balkonami lub tarasami, a te na parterze – z własnymi ogródkami.

Deweloper - Domex-Bud zaprojektował 54 ogólnodostępne miejsca postojowe, zlokalizowane na terenie posesji. Przewidziano też parkingi dla osób niepełnosprawnych. Na osiedlu powstanie również plac zabaw. Teren zostanie ogrodzony i oświetlony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wille Kwartet leżą cztery kilometry od granicy Wrocławia, dwa kilometry od wjazdu na obwodnicę autostradową oraz siedem kilometrów od centrum handlowego Bielany. W okolicy znajduje się kościół, gimnazjum oraz przystanek autobusowy. Szkoła podstawowa mieści się w miejscowości Smolec, dzieci dowożone są szkolnym autobusem. Planowany termin zakończenia inwestycji to luty 2016 r.