Wiosenne wizyty na osiedlach grupy RobygHouseMarket.pl - 21 kwietnia 2016 11:52


Robyg zaprasza w dniach 23 i 24 kwietnia na dni otwarte, podczas których grupa zaprezentuje nowe etapy warszawskich osiedli.


W biurach sprzedaży na Woli, Mokotowie, w Ursusie, na Bemowie i w Wilanowie odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą dewelopera.

- Weekendowe dni otwarte są idealną okazją do zapoznania się z aktualnymi inwestycjami Robyg w Warszawie. Klienci poszukujący własnego „M” w stolicy mają szerokie pole do wyboru. Warto podkreślić, że posiadamy także bogatą ofertę lokali kwalifikujących się do programu Mieszkanie dla Młodych – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej grupy Robyg.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Stołeczna oferta dewelopera obejmuje aż osiem atrakcyjnych osiedli. Podczas wydarzenia można będzie osobiście ocenić funkcjonalność infrastruktury, dostępność sklepów oraz lokali usługowych wybranych przez inwestycji.

W ramach ceny mieszkania nabywcy mają zagwarantowany system Smart House. Ta nowoczesna technologia pozwala na zdalne zarządzanie sprzętami elektrycznymi i elektronicznymi znajdującymi się w mieszkaniu.