Wisła Kamienna. Apartamenty na stoku Partecznika

Zrealizowane przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe SKK Apartamenty Wisła Kamienna charakteryzują się niezwykle pięknym położeniem na stoku Partecznika, tuż nad centrum miasta Wisły.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2017 09:41

Lokalizacja obiektu wysoko na stoku sprawia, że widoki które rozciągają się od Góry Bukowej przez stoki Czantorii, Soszowa i Stożka nie mają sobie równych wśród obiektów mieszkalno-apartamentowych. Z okien obiektu położonego nad Hotelem Gołębiewskim mieszkańcy będą mogli podziwiać stoki doliny Wisły oraz centrum tej turystycznej miejscowości.

Inwestycja powstała na działce o powierzchni 8050 mkw., z czego 1485 mkw. porasta las. Budynek zaplanowano w formie zwartej bryły posadowionej równolegle do ulicy Kamiennej. Apartamentowiec liczy sześć kondygnacji w najwyżej położonym segmencie C. W każdym z trzech segmentów znajduje się winda i klatka schodowa. Zaprojektowano 72 lokale mieszkalne o powierzchniach użytkowych od 29 mkw. do 65 mkw. Deweloper - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe SKK umożliwia łączenia lokali. Wszystkie mieszkania posiadają loggie lub balkony od strony południowej lub zachodniej

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynku znajduje się 11 garaży i pomieszczenia gospodarcze - minimum jedno do każdego z lokali. Na parkingu, oprócz zwykłych miejsc postojowych, zaprojektowano 32 miejsca parkingowe zadaszone.

Budynek zbudowano w technologii tradycyjnej – ściany murowane z pustaków ceramicznych porotherm. Dach o konstrukcji drewnianej dwuspadowy o spadku 35 stopni pokryty gontem papowym. Centralne ogrzewanie i ciepła woda pochodzą ze wspólnej kotłowni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych