Włodarzewska stawia na sprzedaż zewnętrzną. Apartamenty condo na polu golfowym w nowych rękachHouseMarket.pl - 14 lipca 2016 12:55


Włodarzewska nawiązała współpracę z firmą Flathunters. Deweloper powierzył operatorowi administrowanie zewnętrznym kanałem sprzedaży inwestycji w Sobieniach Królewskich.

Cały kompleks apartamentów rekreacyjnych w Sobieniach Królewskich usytuowany jest bezpośrednio wzdłuż pola golfowego, w otulinach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, ok. 30 km od Warszawy. Włodarzewska realizuje tam luksusowe osiedle domów jednorodzinnych oraz apartamenty rekreacyjne w pobliżu pola golfowego, dostępne nie tylko w systemie condo. Na miejscu znajduje się także 4-gwiazdkowy hotel.

W ramach współpracy Flathunters odpowiada za administrowanie sprzedażą apartamentów w systemie condo skierowanych do inwestorów oraz gruntów z pozwoleniem na budowę domu dla klientów indywidualnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W każdym z budynków, wchodzących w skład kompleksu apartamentów w Sobieniach Królewskich, znajduje się pięć lokali mieszkalnych: dwa na parterze, dwa na piętrze oraz jeden na poddaszu. Powierzchnia apartamentów rekreacyjnych w zależności od piętra wynosi od 50 do 76 mkw., wszystkie posiadają balkon lub przestronny taras, natomiast lokale na parterze dodatkowo ogródek.