Wodociągowa. Mieszkania blisko centrum Torunia i lasu

Projekt Wodociągowa to czterokondygnacyjny wielorodzinny budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze oraz z miejscami postojowymi w garażu podziemnym.

Autor: HouseMarket.pl 05 września 2016 14:21

Marrow Architecture Group realizuje Wodociągową na terenie Chełmińskiego Przedmieścia - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Torunia położonej w odległości 10 min od jego ścisłego centrum. W odległości zaledwie 900 m od inwestycji rozpościerają się lasy.

Rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe, mnogość środków komunikacji i bliskość miejsc związanych z kulturą i nauką sprawia, że jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania w tej części Torunia.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek projektu Wodociągowa oferuje szeroką gamę optymalnych powierzchni mieszkalnych od dwupokojowych do czteropokojowych z balkonami i tarasami na ostatniej kondygnacji.

Budynek wyposażony zostanie w halę garażową oraz komórki lokatorskie, a klatka schodowa posiadać będzie windę łączącą kondygnację podziemną z ostatnią kondygnacją naziemną. Przyciągająca wzrok, współczesna architektura współgra z funkcjonalnym i nowoczesnym wnętrzem pomieszczeń przewidzianych dla wszystkich mieszkańców do wspólnego użytku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych