Wodociągowa ozdobą Chełmińskiego Przedmieścia

Realizowany przez Marrow projekt Wodociągowa w Toruniu to czterokondygnacyjny wielorodzinny budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze oraz z miejscami postojowymi w garażu podziemnym.

Autor: HouseMarket.pl 05 czerwca 2017 13:21

Obiekt łączy w sobie wysoki standard, doskonałą komunikację oraz świetną lokalizację. Poczucie przebywania blisko serca miasta łączy się z przestrzenią i możliwością wypoczynku na łonie przyrody. Inwestycja realizowana jest na terenie Chełmińskiego Przedmieścia – dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Torunia położonej w odległości 10 minut od jego ścisłego centrum. Budynek projektu Wodociągowa oferuje szeroką gamę optymalnych powierzchni mieszkalnych w układach od dwupokojowych do czteropokojowych z balkonami i tarasami na ostatniej kondygnacji.

Obiekt wyposażony zostanie w halę garażową oraz komórki lokatorskie, a klatka schodowa posiadać będzie windę łączącą kondygnację podziemną z ostatnią kondygnacją naziemną. Przyciągająca wzrok, współczesna architektura współgra z funkcjonalnym i nowoczesnym wnętrzem pomieszczeń przewidzianych dla wszystkich mieszkańców do wspólnego użytku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W odległości zaledwie 900 m od inwestycji rozpościerają się lasy z licznymi terenami dostosowanymi do wycieczek rowerowych i rodzinnych spacerów. Rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe, mnogość środków komunikacji i bliskość miejsc związanych z kulturą i nauką sprawia, że jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania w tej części Torunia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych