Wola Libre. Rośnie sprzedaż mieszkań kupionych z polecenia

Realizacja inwestycji Wola Libre w Warszawie nabiera tempa. Po osiągnięciu stanu O, co miało miejsce na początku stycznia, postępują roboty konstrukcyjne w części naziemnej. Jednocześnie systematycznie rośnie sprzedaż mieszkań w inwestycji, która wynosi już blisko 40 proc. BPi Polska szczególnie cieszą mieszkania kupione z polecenia. Ich liczba wynosi aż 27 proc.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2017 11:22

W kompleksie Wola Libre przy ul. Obozowej 20 w Warszawie zostanie zrealizowanych w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 mkw. Inwestycję wyróżnia bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko Centrum Warszawy oraz doskonała komunikacja miejska: cztery linie tramwajowe w najbliższej okolicy, a w przyszłości stacja II linii metra. Na uwagę zasługuje również ciekawa architektura budynku projektu pracowni Hermanowicz Rewski Architekci, którego bryłę podzielono na dwie, sześciopiętrowe części, z których ta frontowa została charakterystycznie wygięta w łuk w kierunku ul. Św. Stanisława.

Trzy typy lokali

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie sprzedaży Wola Libre są aż trzy typy lokali: softlofty o wysokości 3,7 m z przestronnymi ogródkami o powierzchni nawet do 126 mkw., klasyczne mieszkania typu Optima, w tym lokale kompaktowe z balkonami bądź loggią oraz położone na ostatnich piętrach apartamenty z tarasami na dachu o powierzchni do 170 mkw. Ich sprzedaż, od czasu zakończenia transparentnie przeprowadzonego procesu remediacji (we wrześniu minionego roku), systematycznie rośnie. Obecnie sprzedano już blisko 40 proc. wszystkich lokali dostępnych w inwestycji, wśród których coraz większy odsetek stanowią mieszkania kupione z polecenia.

- Wyniki sprzedaży mieszkań w inwestycji są nagrodą dla całego zespołu naszej firmy, zarówno biura sprzedaży, budowy, jak i obsługi posprzedażnej. Szczególnie cieszy nas rosnącą liczba osób, które kupiło mieszkanie w Wola Libre z polecenia innych naszych klientów. Są to przede wszystkim obecni mieszkańcy naszej pierwszej inwestycji w Warszawie – położonej tuż obok Wola Tarasy – mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPi Polska.

Wola Libre wyszła z ziemi

Analogicznie do sprzedaży postępuje również budowa inwestycji. Po osiągnięciu stanu O, co miało miejsce na początku stycznia tego roku, rozpoczęły się prace murarskie w garażach oraz te związane z izolacją patio. Jednocześnie trwają roboty konstrukcyjne w części naziemnej. Od strony ul. Św. Stanisława rozpoczęła się budowa dwa piętra. Od strony ul. Obozowej 16 i osiedla Wola Tarasy rozpoczęła się już konstrukcja czwartego piętra.

- Inwestycja Wola Libre wyraźnie wyszła z ziemi, a jej budowa przebiega zgodnie z harmonogramem. Przekazanie mieszkań do użytku planowane jest na drugi kwartał 2018 roku - podsumowuje Katarzyna Kyrcz, dyrektor projektu, odpowiedzialna za realizację warszawskich inwestycji BPi Polska.

Oferta dewelopera obejmuje mieszkania w cenie od 7 100 zł/mkw. do 12500 zł/mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych