Wolska Kamienica powstaje w duchu dawnej architektury

Najnowsza inwestycja Kompanii Domowej - Wolska Kamienica jest hołdem dla architektury dawnej Warszawy, a jednocześnie spełnieniem marzeń o nowoczesnym i funkcjonalnym mieszkaniu, w doskonałej lokalizacji. W budynku znajdą się 83 lokale mieszkalne w metrażach od 25 mkw. do 84 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 05 kwietnia 2017 09:50

Scenariusz Wolskiej Kamienicy wyróżnia niezwykła dbałość o szczegóły projektu. Budynek nawiązujący stylem do dawnych warszawskich kamienic charakteryzuje się ciekawą i lekką formą. W inwestycji stworzono 83 lokale mieszkalne w metrażach od 25 do 84 mkw. Każde posiada balkon, loggię lub taras. Garaże, komórki lokatorskie oraz lokale usługowe zwiększą wygodę codziennego życia.

Stylowe balustrady balkonów i portal wejściowy w połączeniu z lekką, niemonumentalną formą to odzwierciedlenie klasy i prestiżu. Na elewacji i w częściach wspólnych zwracają uwagę naturalne surowce. Ściany zdobią akwarele malowane przez artystę plastyka. Przewidziano dwie zielone strefy wypoczynku, w tym jedna jako zaciszny, zielony wewnętrzny dziedziniec. Budynek wyposażono w oświetlenie energooszczędne z czujkami ruchu. Istnieje możliwość montażu systemu Fibaro.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Brylowskiej, nieopodal tworzącej się wokół Ronda Daszyńskiego nowoczesnej infrastruktury. Dworzec Warszawa Zachodnia oraz stacja metra są dostępne w kilka minut. Wolska Kamienica znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru im. A. Pawełka. Wśród rosnących tam drzew: klonów, lip, jesionów, wierzb i świerków wytyczono sieć ścieżek z ławkami i placem zabaw.

Ulica Brylowska jest kwintesencją wszystkiego, co w Woli najbardziej urzekające. Położona w zielonej i zacisznej części dzielnicy, nieopodal zabytkowej gazowni, w otoczeniu miejsc naznaczonych historią.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych