Wolska Kwadrat ma wzięcie. Aparthotelowy debiut firmy Dantex

Dantex ma za sobą udany debiut w segmencie aparthoteli. - W momencie uruchomienia aparthotelu przy ul. Wolskiej w Warszawie mieliśmy sprzedanych ok. 90 proc. lokali. To wielki sukces - mówi Marek Roefler, prezes firmy Dantex. Budynek przejął już operator - firma City Comfort.

Property News

Autor: PropertyNews.pl 28 grudnia 2017 16:08

- To było nowe przedsięwzięcie w historii naszej działalności, wymagało ogromnego zaangażowania wielu pracowników, a także zgłębienia zupełnie nowych dla nas zagadnień związanych z budową i funkcjonowaniem aparthotelu. Patrząc od strony sprzedażowej to  wielki sukces. Właściciele, którzy kupili lokale, otrzymali już pierwsze pieniądze z tytułu wynajmu od operatora- mówi Marek Roefler, prezes firmy Dantex.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak dodaje główną działalnością firmy Dantex pozostaje budownictwo mieszkaniowe. Tylko w tym roku firma sprzedała ponad 1000 mieszkań. Jednak doświadczenia zebrane podczas realizacji projektu aparthotelowego mają być wykorzystane w przyszłości, bo jak podkreśla Marek Roefler, na warszawskim rynku widać duże zapotrzebowanie na tego rodzaju inwestycje.

Apartamenty w aparthotelu na Woli to mieszkania o powierzchni od 14 do 31 mkw. Ceny apartamentów rozpoczynają się od 153 tys. zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych