Woronicza 34. Totalbud buduje dla klienta premium

Stołeczna firma Totalbud jest generalnym wykonawcą Villi Almerico przy ulicy Jana Pawła Woronicza 34 w Warszawie. Budynek zaprojektowała pracownia m&k Architekci. Deweloperem inwestycji jest Yuniversal Podlaski.

Autor: HouseMarket.pl 08 maja 2017 15:52

- Villa Almerico to niezwykle stylowy budynek w sercu Mokotowa. Budowa ta swoim charakterem wpisuje się w najnowsze realizacje naszej firmy, gdyż w tej samej dzielnicy budujemy nietuzinkowy pod względem architektonicznym biurowiec, natomiast na Ursynowie niebawem oddamy do użytku osiedle również dla klienta premium. Na tle dotychczasowej zabudowy mieszkalnej stołecznej ulicy Woronicza Villa Almerico zdecydowanie wyróżni się swoją wysokością, estetyką, kolorystyką i zielenią z ogrodami zimowymi – mówi prezes Totalbudu Mariusz Pałka.

Villa Almerico to budynek łączący dwie kondygnacje garaży podziemnych na 22 miejsca parkingowe i 11 kondygnacji nadziemnych. Wjazdem do garaży będzie rampa o spadku 15 proc. samoodśnieżająca się za pomocą mat grzewczych. Oprócz lokalu usługowego o powierzchni 147 mkw. na parterze Villi Almerico znajdzie się 19 mieszkań o powierzchniach od 40 do 90 mkw. Budynek wieńczy dwupoziomowy penthouse. Apartamentowiec nie będzie ogrodzony i wpisze się w przestrzeń publiczną ulicy Woronicza.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Budynek stanie w ostrych granicach działki. Grunt, jaki napotkaliśmy jest bardzo korzystny i zgodny z oczekiwaniami, stąd wszelkie roboty już od fazy fundamentów przebiegały prawidłowo. Architektonicznie budynek jest interesujący między innymi z powodu dużych skośnych powierzchni. Inwestycja ta mieści nowoczesne rozwiązania, jak m.in. łączniki balkonowe z minimalizacją mostków cieplnych. W budynku zaprojektowano m.in. portfenetry z przeszklonymi balustradami, dobrej jakości okna sosnowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej, klimatyzację w mieszkaniach i dyskretne grzejniki kanałowe – tłumaczy kierownik budowy Ewa Maciorowska.

Villa Almerico wyróżniać się będzie kolorystyką elewacji. Będą to biele i stonowane szarości, pergole i drewnopodobne płyty HPL w pobliżu ogrodów zimowych oraz ciekawy akcent czerwieni na parterze w pobliżu części usługowej i w podcieniach.

Obecnie budowa jest na etapie wykonywania pionów (słupów ścian) kondygnacji +3. Stan surowy otwarty zostanie osiągnięty pod koniec czerwca br. Stan surowy zamknięty – pod koniec lipca. Zakończenie budowy planowane jest na kwiecień 2018 roku, natomiast uzyskanie pozwolenia na użytkowanie na czerwiec tego samego roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych