Wrocławskie Osiedle Nowy Grabiszyn powiększy się o kolejny etap

Spravia, dawniej Budimex Nieruchomości, kontynuuje prace przy os. Nowy Grabiszyn we Wrocławiu. Rozpoczęto budowę kolejnych mieszkań przy ul. Grabiszyńskiej. W IV i V etapie powstanie łącznie 321 mieszkań.

Autor: Housemarket.pl 25 listopada 2021 09:24

  • Mieszkania w Nowym Grabiszynie będą miały  2- do 5-pokoi o powierzchni od 36 do 88 m kw.
  • Na uwagę zasługują m. in. „czwórki” projektowane z myślą o rodzinach. Projektanci pamiętali więc o widnej kuchni, dodatkowej toalecie czy o gabinecie.
  • Każde mieszkanie ma ustawny balkon, loggię, a na parterze – ogródek przystosowany do zamontowania automatycznego podlewania.

- W czwartym i piątym etapie architekci postawili na kolorystykę spójną z poprzednimi etapami oraz użycie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Odcienie bieli i beżu nadadzą budynkom elegancki i klasyczny charakter – mówi Bartosz Sekuła, dyrektor oddziału regionalnego Spravii we Wrocławiu. - Jak zawsze, szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania terenów wewnętrznych. Zasadzimy drzewa, krzewy, byliny i pnącza. Tak zaaranżujemy zieleń, aby stworzyć rozwiązania bioróżnorodne i ekologiczne – dodaje dyr. Sekuła.

Dopełnieniem całości będzie mała architektura (ławki, stoliki, hamaki, leżaki), siłownia zewnętrzna, amfiteatr i plac zabaw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Warto podkreślić, że miejsce jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta: przystanek tramwajowy znajduje się tuż obok osiedla, a ścieżka rowerowa biegnie do samego Rynku. W pobliżu znajdują się sklepy, centra handlowe, przedszkola i szkoły. Blisko stąd także do parku Grabiszyńskiego i Lasku Oporowskiego.

Za projekt architektoniczny odpowiada grupa projektowa Isba, generalnym wykonawcą jest Karmar.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych