Wrześniowe premiery. Jakie inwestycje wprowadzili na rynek deweloperzy?

Wrzesień to powrót do szkoły i na place budowy. Co przygotowali deweloperzy dla kupujących?

Autor: Housemarket.pl 27 września 2021 08:09

Warszawa  i okolice

Acciona zadebiutowała poza stolicą z inwestycją Blanco w Pruszkowie. W ramach inwestycji powstanie siedem budynków wielorodzinnych, w tym sześć budynków 5-kondygnacyjnych i jeden budynek 4-kondygnacyjny. Łącznie w ramach inwestycji dostępnych będzie 300 mieszkań. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Syrena Invest rozpoczyna przedsprzedaż najnowszej inwestycji Klukowska 54, która mieści się w spokojnej części Targówka. Ta kameralna inwestycja obejmie 3 budynki, w których znajdzie się 61 mieszkań i 85 miejsc garażowych.

Na prawym brzegu Wisły Develia wybuduje potężną inwestycją na 1200 mieszkań - Aleje Praskie. Aleje Praskie to wieloetapowe osiedle, które powstanie w atrakcyjnej części Pragi Południe przy ulicy Podskarbińskiej, na granicy Grochowa i Kamionka.

Bouygues Immobilier Polska zbuduje na warszawskim Bemowie 6-piętrowy budynek NOVÉLIA Bemowo powstanie na osiedlu Górce. Do wyboru będzie łącznie 89 mieszkań. Najwięcej z nich to lokale dwu- oraz trzypokojowe, ale dostępnych będzie też 7 mieszkań czteropokojowych. Powierzchnia lokali jest zróżnicowana – od 35 do 126 mkw.

Aurec Home odtworzy klimat historycznych Zakładów Mechanicznych Ursus, zamieniając ich fragment na nową, miejską przestrzeń użytkową. W ramach osiedla Fabrica Ursus docelowo powstanie około 800 mieszkań  o metrażu od 35 do 100 mkw., ulokowanych w 6-7 kondygnacyjnych budynkach mieszkalnych.

Dom Development wprowadził do oferty nową odsłonę inwestycji Osiedle Ceramiczna przy ul. Ceramicznej w Warszawie. Projekt zlokalizowany jest w sercu stołecznej dzielnicy Tarchomin. W ramach pierwszego etapu powstanie 188 mieszkań w dwóch 5-piętrowych budynkach. Przekazanie kluczy planowane jest na początek 2023 roku.

Skanska w ramach pierwszego etapu osiedla NU! Warszawa Wola wybuduje 145 mieszkań z certyfikatem BREEAM. Realizacja inwestycji zakłada rewitalizację dużego kwartału na warszawskiej Woli - Skanska wyremontuje fragment ul. Kolejowej.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych