Wrzosowa 1 łączy kamieniczną zabudowę z podmiejskim domem

Zrealizowane przez Invest House osiedle Wrzosowa 1 to kameralny kompleks dziesięciu domów o powierzchni 89,44 mkw., w urokliwym zakątku starszej części Bibic. Inwestycja łączy miejską kamieniczną zabudowę z wygodnym domem pod miastem.

Autor: HouseMarket.pl 02 lutego 2017 13:41

Okolica, w której powstało osiedle Wrzosowa 1, z racji wieku istniejących już zabudowań, otoczona jest starym drzewostanem, luźną zabudową oraz dużymi ogrodami z drzewami owocowymi. Lokalizacja ta gwarantuje spokój, a zarazem bliskie sąsiedztwo serca Bibic.

Osiedle Wrzosowa 1 to idealne połączenie miejskiej kamienicznej zabudowy i wygodnego domu pod miastem. Aby podkreślić sielski charakter miejsca i nadać zabudowie tradycyjny ciepły klimat, domy zaprojektowane zostały w stylu szwajcarsko-ojcowskim. W stylu tym dominują proste formy, dbałość o szczegóły architektoniczne, naturalne materiały a przede wszystkim króluje drewno i naturalny kamień wapienny.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Domy posiadają najlepszą z możliwych ekspozycji względem stron świata - wejście znajduje się od strony północnej, a ogrody i salon od południa. Doskonałe doświetlenie wnętrza willi oraz funkcjonalny rozkład wnętrz sprawia, że powierzchnia łatwa jest do indywidualnego zaaranżowania. W ofercie dewelopera zostały już ostatnie wolne domy.

Osiedle Wrzosowa 1 zlokalizowane jest w miejscowości Bibice przy ulicy Wrzosowej, w otulinie Jurajskich Parków Krajobrazowych, niespełna 8 km od Rynku Głównego w Krakowie. Lokalizację cechuje dogodna komunikacja, łatwy dojazd do centrum Krakowa i wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych, w tym dworca kolejowego i lotniska w Balicach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych