Wrzosowe Wzgórze. TBS prowadzi nabór na mieszkania

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego prowadzi nabór chętnych do zamieszkania na osiedlu Wrzosowe Wzgórze. Inwestycja powstaje przy ul. Szosa Polska, u zbiegu z ulicą Dojazdową, w dzielnicy Północ.

Autor: HouseMarket.pl 03 kwietnia 2017 15:07

Wrzosowe Wzgórze znajduje się 20 min od centrum Szczecina. Na osiedlu powstaną 283 nowe mieszkania – niemal na każdą kieszeń. Powierzchnia poszczególnych lokali, w zależności od liczby pokoi, wynosi: 35,70 - 44,90 mkw. (jednopokojowe), 45,90 - 56,90 mkw. (dwupokojowe),·56,20 - 74,80 mkw. (trzypokojowe).

Mieszkania są otoczone zielenią, z placami zabaw dla maluchów i boiskami. Z nowoczesną infrastrukturą i parkingami, w standardzie wykończenia pod klucz.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak przypomina szczeciński urząd miasta lokale są przeznaczone dla osób, które partycypując w kosztach ich budowy pokryją jedynie 30 proc. jego wartości. Zainteresowani pozyskaniem mieszkań zawierają umowę o partycypacji w kosztach budowy, a po wybudowaniu i oddaniu do użytkowania - umowę najmu. Wkład własny przyszłego najemcy jest objęty gwarancją zwrotu.

Mieszkanie w partycypacji, to propozycja dla osób o średniej wysokości miesięcznych dochodów, które nie mają na terenie gminy innego mieszkania czy domu. Szacunkowa wysokość udziału w kosztach budowy mieszkania na osiedlu Wrzosowe Wzgórze wynosi 1200 zł za mkw. powierzchni użytkowej.

Planowany termin zakończenia inwestycji to wiosna 2019 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych