Wschodnia 19 wkrótce wyjdzie z ziemi

W nowym centrum Lubonia powstaje inwestycja Wschodnia 19. Projekt kusi zielenią na ostatniej kondygnacji, przestronnymi pomieszczeniami, dwupoziomowymi apartamentami, a także bliskością terenów zielonych oraz dogodną komunikacją z centrum Poznania. Obecnie trwa budowa podziemnych garaży. Już wkrótce rozpoczną się prace zasadnicze związane z budową mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 16 maja 2017 13:31

Wschodnia 19 to inwestycja mieszkaniowa, w ramach której powstaje pięciokondygnacyjny budynek z podziemną halą garażową oraz komórkami lokatorskimi. – Aktualnie trwają prace związane z garażami. Kładziemy słupy oraz ściany. Chcemy jak najszybciej przejść do właściwej części budowy, a więc poziomów mieszkalnych – mówi Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19.

Projekt zakłada wybudowanie 146 mieszkań oraz dwóch lokali usługowo-handlowych. W sprzedaży dostępne są mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz większe, czteropokojowe z przestronnymi tarasami. – Wsłuchując się w głosy płynące od klientów zdecydowaliśmy się na przeprojektowanie części mieszkań. Już wkrótce w ofercie znajdą się również dwupoziomowe apartamenty z czterema pokojami – dodaje Jarosław Szkopek. Zainteresowani mogą wybierać lokale o powierzchni od 38,17 do 88,40 mkw. Ich cena waha się między 4 380 a 5 350 zł brutto za mkw. Mieszkania dostępne są w standardzie deweloperskim. Inwestor zadbał również o dodatkowe udogodnienia. Każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę. Niewątpliwym walorem jest też wewnętrzny dziedziniec, który zostanie w sposób architektoniczny osłonięty budynkiem, tym samym zapewniając bezpieczeństwo i prywatność przyszłym mieszkańcom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja Wschodniej 19. Niedaleko inwestycji mieści się Wielkopolski Park Narodowy, gdzie na amatorów biegania czy jazdy rowerem czekają ścieżki spacerowe i trasy rowerowe. Nieopodal mieszczą się też przedszkola, szkoły podstawowe oraz gimnazja. Z kolei, sprawna komunikacja podmiejska gwarantuje dojazd do stolicy Wielkopolski w kilka minut. Dodatkowo, w szybki sposób można dotrzeć do autostrady A2.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych