Wyjątkowe promocje w Inpro

Inpro wprowadziło specjalne oferty na wybrane mieszkania w dwóch inwestycjach w Gdańsku. Na osiedlu Harmonia Oliwska część mieszkań można kupić w niższej cenie, a do wszystkich mieszkań na osiedlu Optima miejsce postojowe naziemne i piwnica oferowane są w cenie lokalu. Oferta obejmuje łącznie 225 mieszkań i trwa do końca marca.

Autor: HouseMarket.pl 07 lutego 2017 13:44

Na początku lutego Inpro wprowadziło promocje na mieszkania zlokalizowane w Gdańsku. W ramach oferty specjalnej promocją zostało objętych 193 mieszkania na osiedlu Optima oraz 32 lokale na osiedlu Harmonia Oliwska. Promocja potrwa dwa miesiące.

Osiedle Harmonia Oliwska jest zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie zabytkowego Parku Oliwskiego. Inwestycja została zaprojektowana w taki sposób, aby budynki i sąsiadujące z nimi tereny wpisały się w otoczenie. Osiedle będzie składać się z budynków sześciokondygnacyjnych i ośmiokondygnacyjnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W każdym z nich znajdą się windy i piwnice. Elewacja zostanie częściowo wykończona materiałami szlachetnymi, podwyższony standard będą miały także części wspólne budynków. Inwestycję zaprojektowano tak, aby budynki i przyległe tereny wpisały się w otoczenie zieleni i uzupełniały z zabytkowym parkiem.

Mieszkania objęte promocją mają od 37,92 mkw. do 72,41 mkw., a ich ceny rozpoczynają się już od 7 776 zł brutto za mkw. Zakończenie budowy pierwszego etapu inwestycji zaplanowano na październik 2017.

Rodzinne osiedle Optima powstaje w Gdańsku Jasieniu przy ul. Stężyckiej, w bliskiej odległości centrum handlowego Fashion House i wjazdu na trójmiejską obwodnicę. Osiedle składać się będzie z czterokondygnacyjnych i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z przestronnymi balkonami i ogródkami przynależnymi do mieszkań na parterze.

Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano podziemną halę garażową, parkingi naziemne i stojaki rowerowe, a każdy z budynków wyposażony będzie w windy i komórki lokatorskie. W ramach osiedla powstanie oczko wodne, tereny zielone z małą architekturą, duży plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz profesjonalne boiska wielofunkcyjne. Wszystkie mieszkania objęte są programem MdM. Pierwszy etap zostanie zakończony w październiku 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych