Wysoka Chabrowa. Mieszkania z antresolami i ogrodami

Realizowana przez Sanbet inwestycja Wysoka Chabrowa to zespół czterech kameralnych budynków położonych w miejscowości Wysoka przy ulicy Chabrowej. W ofercie znajduje się 55 funkcjonalnych mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych, w metrażach od 42 mkw. do 94 mkw. oraz cztery lokale usługowe.

Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2017 14:49

Wszystkie mieszkania mają dostęp do balkonów, tarasów lub ogrodów o powierzchniach nawet do 166 mkw. Ceny zaczynają się już od 246 tys. zł. Duże okna, przestrzeń pomiędzy budynkami oraz liczna zieleń to tylko niektóre z atutów osiedla.

Dla klientów ceniących oryginalne rozwiązania deweloper przygotował przestronne mieszkania z antresolami. Do największych zalet inwestycji należą m.in. duże ogrody, kameralna zabudowa i bliskość nowego zespołu szkolno-przedszkolnego. Dbając o wygodę przyszłych mieszkańców, pod całością inwestycji będzie znajdować się podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum, a dostępność pełnej infrastruktury wokół osiedla pozwala na swobodę bez konieczności używania auta. Bliskość węzła bielańskiego z centrum handlowym oraz szybki wjazd na autostradę A4 i Autostradową Obwodnicę Wrocławia to kolejne przewagi mieszkania na południu miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych