Wyspa Solna w Kołobrzegu. Startuje sprzedaż kolejnego budynku

Vacation Investments uruchomiło sprzedaż budynku B w III etapie inwestycji mieszkaniowej Wyspa Solna w Kołobrzegu. W nowej ofercie operatora znalazło się 87 lokali w budynku położonym w samym sercu osiedla.

Autor: housemarket.pl 24 czerwca 2022 11:23

  • Kompleks mieszkaniowy Wyspa Solna docelowo będzie składać się z pięciu budynków i 450 mieszkań.
  • W ramach obecnie realizowanego, trzeciego etapu inwestycji powstaną trzy budynki.
  • W odpowiedzi na potrzeby klientów uruchomiona została także usługa serwisowania apartamentów w ramach Vacation Rental.

Wyspa Solna to inwestycja mieszkaniowa w Kołobrzegu, którą charakteryzuje atrakcyjne położenie na wyspie o tej samej nazwie. Wyjątkowa lokalizacja pomiędzy Kanałem Drzewnym, a rzeką Parsętą czyni nieruchomość niezwykłą i pożądaną, przez inwestorów z całej Polski oraz z zagranicy. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia wygodny i szybki dostęp do wszystkich atrakcji i udogodnień Kołobrzegu, a jednocześnie bliskość morza. Natomiast otoczenie zieleni zapewnia bardzo ważny dla mieszkańców spokój.

Kompleks mieszkaniowy Wyspa Solna docelowo będzie składać się z pięciu budynków i 450 mieszkań, z których każde posiadać będzie przestronny balkon, taras lub prywatny ogródek. W ramach pierwszego (budynek „F”) i drugiego (budynek „E”) etapu osiedla wybudowano i sprzedano 154 lokale oraz ponad 100 miejsc garażowych i miejsc postojowych. W ramach obecnie realizowanego, trzeciego etapu inwestycji powstaną trzy budynki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie znajdują się obecnie apartamenty liczące od 1 do 4 pokoi, w metrażach między 28,7 mkw, a 126,7 m2kworaz z balkonem, tarasem, ogródkiem lub antresolą.

Ceny mieszkań w aktualnej ofercie zaczynają się od 9 700zł za mkw.

- Obserwujemy rosnące zainteresowanie inwestycją Wyspa Solna. Sprzedaż każdego kolejnego etapu cieszy się większą popularnością od poprzedniego. To doskonała informacja, szczególnie, że część nabywców, to osoby, które zakupiły mieszkania we wcześniejszych etapach. Wielu naszych klientów dociera do nas także z polecenia. Bardzo nas to cieszy, ponieważ potwierdza wyjątkowość inwestycji i dopasowanie zarówno oferty, jak i standardu nieruchomości do oczekiwań klientów. Wystarczy powiedzieć, że mieszkania w budynku A w ponad połowie znalazły swoich nabywców już na etapie przedsprzedaży. Prace budowlane trzeciego etapu ruszyły w maju 2022, a już w czerwcu br. uruchomiliśmy sprzedaż budynku B - powiedział Marcin Liberski, dyrektor sprzedaży Vacation Investments.

W dobie bijącej rekordy inflacji popularność kupna mieszkań wakacyjnych pod wynajem rośnie.

- Mimo rosnących stóp procentowych nie odczuwamy spadku zainteresowania naszą ofertą. Ze względu na częste pytania klientów Wyspy Solnej o sposób prowadzenia najmu oraz możliwość przekazania nam zarządzania najmem została powołana  firma Vacation Rental, która oferuje pełną obsługę najmu krótkoterminowego w imieniu właściciela. Koncept Vacation Rental został stworzony z myślą o obsłudze mieszkań położonych na osiedlu Wyspa Solna w Kołobrzegu, a następnie w kolejnych lokalizacjach miejskich i turystycznych - mówi Adrian Kornas, prezes zarządu Wyspa Solna.

Wyspa Solna oferuje liczne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców jak recepcję, strefę relaksu z basenem, sauną, salą fitness oraz siłownią wewnętrzną. Zewnętrzne części wspólne kompleksu obsadzone zostaną bujną roślinnością nadmorską, natomiast pomiędzy budynkami zaprojektowano strefy wypoczynku i plac zabaw dla dzieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych