Wystartowała budowa dróg osiedla Neo Natolin w Warszawie

Real Management Warszawa wybuduje nowe osiedle jednorodzinnych willi wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Osiedle powstanie na 36,5 hektarowej nieruchomości przy ul. Korbońskiego w Warszawie. W sierpniu rozpoczęły się prace związane z budową dróg.

Autor: housemarket.pl 02 września 2022 14:34

  • Prace drogowej rozpoczęły się w sierpniu br. i zostały podzielone na dwa etapy.
  • Planowo prace powinny zakończyć się w trzecim kwartale 2024 roku.
  • Rozpoczęcie prac budowlanych związanych z posadowieniem konstrukcji domów planowane jest w pierwszym kwartale 2023 roku.

Prace firmy drogowej Mabau rozpoczęły się w sierpniu br. i zostały podzielone na dwa etapy. Pierwszy z nich obejmuje przygotowanie podłoża pod drogi publiczne i wewnętrzne, a także wymianę gruntu pod konstrukcje domów. Proces został już rozpoczęty, a przewidywany termin jego zakończenia przewidziany jest na pierwszy kwartał 2023 roku. Drugi etap to wykonanie docelowej nawierzchni wszystkich dróg publicznych i wewnętrznych wraz z oświetleniem i kanalizacją teletechniczną. Planowo prace powinny zakończyć się w trzecim kwartale 2024 roku.

Neo Natolin to osiedle domów jednorodzinnych w Warszawie. Każdy dom będzie posiadał do dyspozycji własną działkę o wielkości od 750 mkw. nawet do 1000 mkw. i 70 proc. powierzchni biologicznie czynnej. W pierwszym etapie budowy osiedla zaprojektowano domy o powierzchni użytkowej 185 oraz 220 mkw. Rozpoczęcie prac budowlanych związanych z posadowieniem konstrukcji domów planowane jest w pierwszym kwartale 2023 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Osiedle, które zaprojektowała renomowana pracowania architektoniczna APA Wojciechowski, będzie wyróżniać się elegancką, nowoczesną architekturą, rozwiązaniami zapewniającymi prywatność sąsiadującym ze sobą rodzinom i licznymi udogodnieniami. Plan zagospodarowania terenu obejmuje strefy relaksu, przestrzenie do wspólnego spędzania czasu, place zabaw dla dzieci, alejki, stawy czy zakątki z małą architekturą. W kolejnych etapach realizacji inwestycji, Real Management planuje także budowę budynków wielorodzinnych, szkół, parków i placówek kulturalnych.

Inwestycja na Natolinie to trzeci projekt z kategorii zabudowy jednorodzinnej w portfolio firmy. Real Management ma już na swoim koncie projekt Rezydencje Chojnów, obejmujący 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa, w ramach której powstało 48 luksusowych budynków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych