Wzgórze Krzemowe. Apartamenty z widokiem na panoramę Krakowa

Przy Parku Bednarskiego, na szycie wzgórza powstaje nowoczesna, kameralna inwestycja – Krzemowe Wzgórze. To apartamentowiec skierowany do osób wymagających, którzy szukają nowoczesnych i zaskakujących rozwiązań architektonicznych w doskonałej lokalizacji.

Autor: HouseMarket.pl 08 maja 2017 09:13

W czteropiętrowym budynku zaprojektowano 18 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 25,40 mkw. do 160,12 mkw. W dwupoziomowym garażu apartamentowca znajduje się 18 miejsc postojowych.

Inwestycję cechuje dbałość i dopracowanie każdego detalu, a zastosowane najwyższej jakości materiały zapewnią bezpieczeństwo, komfort oraz oszczędność w eksploatacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę, która jeździć będzie z poziomu garażu na każdą z kondygnacji. Elegancko zagospodarowany teren przy inwestycji podkreśli charakter i wyjątkowość tego miejsca.

To wszystko sprawia, że Krzemowe Wzgórze to inwestycja skierowana do osób wymagających, którzy poszukują nowoczesnych i zaskakujących rozwiązań architektonicznych w doskonałej lokalizacji.

Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na drugi kwartał 2018 r. Inwestorem jest spółka komandytowa Krzemowe Wzgórze, a generalnym wykonawcą - Sławpol. Za projekt odpowiada Biuro Projektów Biela & Świerczek.

Apartamentowiec wyróżnia się m.in. zielonym dachem i elewacją frontową. Tworzy ją dekoracyjna okładzina kamienna. Bryłę budynku urozmaicają półokrągłe balkony. Wyposażono je aluminiowe balustrady, częściowo pełne, a w części wypełnione bezpiecznym szkłem barwionym na zielono.

Wejście do budynku odbywać się będzie przez drzwi od strony ulicy z zamkiem elektromagnetycznym, otwieranym wideodomofonem. Instalacja wideodomofonowa doprowadzona zostanie do każdego mieszkania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych