Yareal przekazuje Rezydencję Dolina Mokotów

Yareal przekazuje mieszkańcom nowo wybudowane apartamenty pod warszawską tzw. Skocznią. Kameralne osiedle Rezydencja Dolina Mokotów powstało tuż obok parku na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Autor: housemarket.pl 29 czerwca 2021 16:01

  • Yareal przekazuje inwestycję Dolina Mokotów w Warszawie. 
  • W projekcie powstały 93 apartamenty.
  • Kameralny kompleks apartamentowców Yareal to kolejna inwestycja certyfikowana w systemie zrównoważonego budownictwa BREEAM.

Właściciele 93 apartamentów, które powstaną w ramach inwestycji Dolina Mokotów w Warszawie zamieszkają w spokojnej okolicy, w której dominują niewysokie apartamentowce i segmenty, a aż 60 proc. terenów zostało zachowanych jako zielona powierzchnia biologicznie czynna. Atrakcyjne tereny wspólne otaczające pozbawioną ogrodzeń inwestycję Yareal będą rozwijane w ramach trwającej rozbudowy części parkowej.

CZYTAJ TEŻ: YAREAL DEBIUTUJE W GDYNI

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Okolice Rezydencji Dolina Mokotów stały się chętnie wybieranym miejscem zamieszkania przez rodziny szukające spokoju blisko centrum Warszawy. Nabywców znalazły prawie wszystkie apartamenty, w ofercie pozostało już tylko kilka – dwa 50-metrowe i cztery apartamenty o powierzchni około 110 mkw. To znakomita inwestycja, zapewniająca komfort ekstensywnej, niskiej zabudowy, a jednocześnie przestronnych mieszkań o wysokości 2,85. Pandemia sprawiła, że część klientów zaczęła szukać lepszych warunków mieszkaniowych z dodatkową przestrzenią do pracy, nauki i zabawy. Nie tylko w samym mieszkaniu, ale również na terenach wspólnych i w najbliższym otoczeniu, którego znaczenie zdecydowanie wzrosło w stosunku do wcześniejszych oczekiwań kupujących - wyjaśnia Jacek Zengteler, dyrektor generalny Yareal.

Projekt wyróżnia się nie tylko dużym udziałem zieleni na gruncie rodzimym i odległościami między budynkami, ale również efektownymi przeszkleniami, wychodzącymi na duże balkony czy ogródki lokatorskie. Jest to także jedna z niewielu inwestycji deweloperskich w Warszawie całkowicie pozbawiona ogrodzeń. Tradycyjnie dla projektów Yareal wielką wagę przykładano także do dbałości o design i detale, szczególnie we wnętrzach i przestrzeniach wspólnych.

Kameralny kompleks apartamentowców Yareal to kolejna inwestycja certyfikowana w systemie zrównoważonego budownictwa BREEAM. Rezydencja Dolina Mokotów uzyskała ocenę Very Good, czyli najwyższą, jaką przyznano w Polsce wybranym budynkom mieszkalnym. Dodatkowo każdy z właścicieli otrzyma od dewelopera pakiet startowy urządzeń tworzących inteligentny system zarządzania domem. System smart home Fibaro pozwala m.in. na kontrolę stanu bezpieczeństwa apartamentu, ochronę zapewnianą przez czujniki ruchu i zalania, a także sterowanie domowymi urządzeniami i oświetleniem przy pomocy smartfonu lub tabletu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych