Yareal z partnerem komercjalizacji części handlowej Soho by Yareal

Yareal zdecydował o wyborze partnera, któremu powierza na wyłączność rolę agenta ds. komercjalizacji powierzchni handlowo-usługowej we flagowej inwestycji. Za pozyskanie najemców lokali użytkowych w wielofunkcyjnym kompleksie na warszawskim Kamionku odpowiadać będzie firma doradcza JLL.

Autor: housemarket.pl 18 listopada 2021 17:08

  • Eksperci JLL zadbają o wynajem części handlowych wybudowanych w ramach inwestycji Soho by Yareal.
  • Wielofunkcyjny kompleks Soho by Yareal na warszawskim Kamionku obejmie w sumie kilkanaście nowo powstających budynków wielorodzinnych.
  • Zgodnie z nowym modelem biznesowym Yareal, kilkadziesiąt lokali usługowych w Soho by Yareal zostanie przeznaczonych nie na sprzedaż lecz wyłącznie na wynajem.

Eksperci JLL zadbają o wynajem części handlowych w jednych z najciekawszych projektów wielofunkcyjnych realizowanych obecnie w Warszawie. Umowa Yareal z JLL obejmuje łącznie około 15 tys. mkw. GLA powierzchni handlowo–usługowej, z czego aż 11 tys. mkw. przypada na kilkadziesiąt lokali użytkowych w Soho by Yareal.

Kolejne 4 tys. to lokale o powierzchni 40-400 mkw., powstające w ramach Lixa - w dynamicznie rozwijającym się nowym centrum biznesowym stolicy, w pobliżu Ronda Daszyńskiego. Kampusowy kompleks będzie docelowo składał się z 5 biurowców o zróżnicowanej architekturze, wśród których powstaną ogólnodostępne ogrody o powierzchni ponad pół hektara.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: SOHO BY YAREAL Z PARKIEM LINEARNYM 

- Projekty mixed-use kompleksowo odpowiadają na potrzeby użytkowników integrując przestrzenie mieszkaniowe, biurowe, handlowo–usługowe, czy rekreacyjne. W efekcie powstaje atrakcyjne środowisko do życia, pracy i spędzania wolnego czasu, charakteryzujące się efektywnym i atrakcyjnym wykorzystaniem przestrzeni, licznymi udogodnieniami i ciekawą architekturą. Z takim założeniem powstaje zarówno nasz projekt biurowy Lixa oraz mieszkaniowa inwestycja Soho by Yareal - mówi Marta Zawadzka, dyrektor najmu, Yareal Polska.

Soho by Yareal – miks funkcji w centrum Kamionka

Wielofunkcyjny kompleks Soho by Yareal na warszawskim Kamionku obejmie w sumie kilkanaście nowo powstających budynków wielorodzinnych i zrewitalizowanych postindustrialnych budynków historycznych. Ponad 900 apartamentów i mieszkań oraz lokali powstanie wzdłuż 300-metrowego parku linearnego, tworząc tętniące życiem centrum Kamionka.

Zgodnie z nowym modelem biznesowym Yareal, kilkadziesiąt lokali usługowych w Soho by Yareal zostanie przeznaczonych nie na sprzedaż lecz wyłącznie na wynajem. Będą kompleksowo zarządzane, aby zapewnić klientom wysoką jakość i zróżnicowanie oferty w ramach optymalnie skomponowanego miksu najemców.

- Warszawskie dzielnice ewoluują i w myśl idei 15–minutowego miasta, skupiają w niedużej odległości najważniejsze funkcje, przez co w krótkim czasie ich mieszkańcy mogą zaspokoić codziennie potrzeby i zoptymalizować czas na dotarcie do celu, jakim jest np. szkoła, park, praca, sklep czy przychodnia. Tak zaprojektowane przestrzenie pełnią funkcję miastotwórczą oraz kreują bezpieczną i przyjazną przestrzeń dla mieszkańców. Istotną częścią takiej przestrzeni jest szeroka, unikalna oferta usługowa i handlowa w parterach budynków mieszkalnych, która będzie charakteryzować Soho by Yareal - dodaje Anna Wysocka.

Celem Yareal jest stworzenie atrakcyjnej oferty, która wpisze się w obecny, unikalny charakter miejsca, wzmacniając symbiozę gastronomii, kultury i handlu w Soho by Yareal. Pełna gama usług uzupełni istniejącą ofertę, która już teraz przyciąga nie tylko mieszkańców dzielnicy, ale również gości z innych rejonów Warszawy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych