Zaawansowane prace na placu Lisia Apartamenty

Trwają prace związane z realizacją projektu Lisia Apartamenty. Na terenie Zielonej Góry, przy ulicy Lisiej powstaje budynek wielorodzinny z 233 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2022 roku.

Autor: housemarket.pl 21 maja 2021 16:30

Lisia Apartamenty to projekt mieszkaniowy realizowany przez dewelopera EBF Development. W centrum Zielonej Góry powstanie 7 – kondygnacyjny budynek wielorodzinny z 233 mieszkaniami powierzchni od 37,38 do 84,45 mkw. Tym samym mieszkańcom zostaną przekazane zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: LISIA APARTAMENTY - NOWA INWESTYCJA NA MAPIE ZIELONEJ GÓRY

Do każdego lokalu przydzielone są komórki lokatorskie o powierzchni około 1,5 mkw, a cenie 3500 zł. brutto. Do dyspozycji zmotoryzowanych będą podziemne hale garażowe z otwartymi i zamkniętymi miejscami postojowymi. Miejsca postojowe powstaną również przed budynkiem. Dostępne będą także cichobieżne windy.

- Jesteśmy na etapie stawiania już szóstej kondygnacji, a tym samym wyprzedzamy założony harmonogram prac. Sprzedaż jest na zadowalającym poziomie, a w ofercie zostały już głownie lokale 3- i 4- pokojowe -  mówi Izabela Woźnica-Letka, kierownik działu sprzedaży nieruchomości EBF Development.

Deweloper zadba również o elementy małej architektury, takie jak chodniki, oświetlenie czy zielone nasadzenia. Zgodnie z przyjętym harmonogramem inwestycja zostanie przekazana mieszkańcom w listopadzie 2022 roku, a ceny rozpoczynają się od 5 tys. złotych brutto za mkw.

Zaletą inwestycji jest jej lokalizacja, która umożliwia sprawny i szybki dojazd do innych części miasta, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Ulica Lisia to także dostępność wielu obiektów użyteczności publicznej. Szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, urzędy czy placówki zdrowia mieszczą się w najbliższym otoczeniu. Nie brakuje także centów handlowych oraz licznych punktów handlowo – usługowych.

Poza inwestycją przy ulicy Lisiej spółka EBF Development prowadzi również zaawansowane prace budowlane na innym zielonogórskim projekcie mieszkaniowym. Przy ulicy Suwalskiej powstaje V etap osiedla Green Home. W ramach dwóch, czterokondygnacyjnych budynków deweloper wybuduje 80 mieszkań o powierzchni od 47 do 67 mkw.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą także komórki lokatorskie o metrażu od 2,5 do 3,5 mkw. (w cenie 5000 zł. brutto) oraz windy. Również w ramach tej inwestycji powstanie podziemna hala garażowa oraz dodatkowe miejsca postojowe przed budynkiem. Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się od 5800 złotych brutto, a planowany termin zakończenia tego etapu to II kwartał 2022 roku. Dużym atutem projektu są pobliskie tereny zielone, które zadowolą każdego miłośnika aktywności fizycznej. Działa również sprawna komunikacja z centrum miasta oraz obwodnicą. Z kolei w niedalekiej odległości funkcjonuje szkoła, przedszkole oraz liczne punkty handlowo – usługowe

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych