Zaawansowane prace na terenie inwestycji Piątkowska 103housemarket.pl - 23 grudnia 2020 12:24


Trwa budowa poznańskiej inwestycji Piątkowska 103. Prace budowlane, są mocno zaawansowane. Planowany termin realizacji całości to druga połowa 2021 roku.

Piątkowska 103 to projekt firmy Quadro Development, położony na poznańskich Winiarach. Składa się on z pięciokondygnacyjnego budynku jednorodzinnego z 42 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu. Do oferty trafiły kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 27 do 72 m. kw. Jest to inwestycja zlokalizowana w samym środku miasta, przy ulicy Piątkowskiej. Lokalizacja gwarantuje dojazd do każdej części Poznania samochodem oraz miejskimi środkami transportu. Niedaleko budynku dostępne są udogodnienia: placówki edukacyjne; rozległe tereny rekreacyjne i liczne ścieżki rowerowe, dostępne w Parku Sołackim czy Parku Cytadela.

- Połączenie spokojnej okolicy z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury sprawia, że nasza inwestycja wpasowuje się w tkankę miasta, nie zatracając swojego kameralnego charakteru. Zaprojektowana z myślą o synergii tych rozwiązań jest ofertą dla klientów wymagających bliskiej komunikacji z miastem, z jednoczesnym odpoczynkiem od jego zgiełku - informuje Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Piątkowska 103 jest aktualnie w budowie, w części kondygnacji jest wstawiana stolarka okienna.

Planowany termin realizacji całości inwestycji to druga połowa 2021 roku.

Quadro Development to doświadczony inwestor, który prowadzi jednocześnie Rezydencję Winiary. Najnowszy projekt dewelopera zlokalizowany jest przy ulicy Wyłom, niedaleko Piątkowskiej 103. W ramach inwestycji przygotowywany jest pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 31 mieszkań, o metrażu zaczynającym się od 27 i kończącym na 106 m. kw. Przyszli nabywcy mają do wyboru kawalerki, mieszkania 2- oraz 3-pokojowe, a także apartament 105,6 mkw.

- To druga tego typu inwestycja, którą realizujemy. Z jednej strony pozwala na korzystanie z atutów dużego miasta, z drugiej zaś zapewnia miejsce do życia w cichej okolicy. W podobnym stylu zrealizowaliśmy już osiedla Bosa 7 i Sielska 14, również w Poznaniu. Dzięki pracy nad poprzednimi projektami nabraliśmy doświadczenia, które obecnie wykorzystujemy podczas prowadzenia poznańskich inwestycji. Wiemy czego wymaga współczesny klient i z tą świadomością budujemy projekty odpowiadające na ich potrzeby - podsumowuje przedstawiciel Quadro Development.