Zaawansowane prace w Zielonych Rabowicach

Budowa osiedla przy ulicy Bliskiej i Kuźniczej w Rabowicach postępuje według harmonogramu. Najbardziej zaawansowany jest pierwszy etap, w ramach którego domy zostaną przekazane mieszkańcom jeszcze w tym roku. Całe osiedle łącznie będzie liczyć 30 domów w zabudowie bliźniaczej.

Autor: HouseMarket.pl 21 czerwca 2017 12:45

Budowa osiedla, którego inwestorem jest Greenbud Development, składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich, liczący 12 domów jest najbardziej zaawansowany, a odbiory nastąpią według planów w III kwartale bieżącego roku. Postawiono mury parteru i piętra. Ponadto zamontowano stolarkę okienną. Właśnie kończą się prace nad pokryciem dachowym i elewacją.

– Budowlańcy tynkują też ściany wewnątrz każdego budynku. W najbliższym czasie zostaną wykonane instalacje elektryczne – informuje Magdalena Błaszkowiak-Pepel z biura sprzedaży Greenbud Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak zaznacza przedstawiciel dewelopera, także stan prac w II etapie osiedla jest zadowalający. – Zbliżamy się do końca stanu surowego otwartego. Pracownicy budowlani tworzą konstrukcję dachu – zaznacza Magdalena Błaszkowiak-Pepel. W ramach etapu drugiego powstanie kolejne 12 domów w zabudowie bliźniaczej, natomiast kolejne sześć stworzy trzeci etap.

Warto nadmienić, że wszystkie domy w Zielonych Rabowicach znalazły już swoich nabywców. Przyszli mieszkańcy doceniają przede wszystkim fakt, że na przestrzeni 75 mkw. w domu zaaranżowano salon z kuchnią na parterze oraz 3 pokoje na piętrze. Dodatkowo na każdym z poziomów zaprojektowano łazienkę. Co ważne, pokoje na piętrze zostały przygotowane bez skośnych sufitów, a w cenie mieszkańcy otrzymają dodatkowo poddasze. Każdy z domów stoi na dużej działce o powierzchni 191 – 456 mkw. Przygotowana zabudowa bliźniacza gwarantuje przyszłym mieszkańcom prywatność. Atutem osiedla jest lokalizacja. Rabowice to niewielka miejscowość oddalona 2 km od Swarzędza, zlokalizowana w powiecie poznańskim. Niedaleko znajduje się też Poznań, do którego można dotrzeć autem w niecałe 20 minut. Okolice Swarzędza są atrakcyjne dla przyszłych mieszkańców nie tylko ze względu na bliskość dwóch wielkopolskich miast, ale także przyrody. Jezioro Swarzędzkie, Dolina Cybiny w pobliskim Gortatowie, wiele pól i lasów to miejsca, na które przyszli mieszkańcy zwracają uwagę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych