Zabłocie Concept House będzie miało kino letnie na dachu

Arkada Inwestycje rozpoczęła sprzedaż mieszkań w inwestycji Zabłocie Concept House. Siedmiopiętrowy budynek to funkcjonalne rozwiązania opakowane w niebanalną architekturę. Tektonika kamiennej elewacji sprawia, że o każdej porze dnia wygląda ona inaczej.

Autor: HouseMarket.pl 21 września 2016 11:00

Zabłocie Concept House powstaje przy cichej, niewielkiej, z małym ruchem samochodowym ulicy Ślusarskiej na Zabłociu. W budynku znajdzie się 156 mieszkań. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 7380 zł. Istnieje możliwość wykończenia lokalu pod klucz.

Dwupoziomowy garaż podziemny pomieści 124 miejsca postojowe. Na parterze zaplanowano cztery lokale usługowe. W cenie każdego mieszkania, oprócz doskonale zaprojektowanego układu pomieszczeń, mieszkańcy otrzymują m.in. kino letnie na dachu. Deweloper – Arkada Inwestycje planuje zakończyć budowę w trzecim kwartale 2018 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Nowy pierwiastek na Zabłociu

Zabłocie Concept House to funkcjonalne rozwiązania opakowane w niebanalną architekturę. Tektonika kamiennej elewacji sprawia, że o każdej porze dnia wygląda ona inaczej. Inwestycja powstaje w pobliżu Bulwarów Wiślanych i Kazimierza na Zabłociu.

Jest to wyjątkowa dzielnica, która wyrasta na postindustrialnym obszarze, zaledwie 1800 m od Rynku Głównego. Dziś tworzą ją centra sztuki i kultury, oryginalne lokale, prężne ośrodki innowacji i nowych technologii. „Stworzyliśmy budynek, który czerpie z energii tego miejsca i wprowadza do niego nowy pierwiastek” – zapewnia deweloper.

Zabłocie Concept House stanie w zachodniej, najatrakcyjniejszej części Zabłocia. Okolica inwestycji dynamicznie się rozwija. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, tuż przy Bulwarach Wiślanych, powstanie park miejski. Nieopodal miasto planuje budowę kładki pieszo-rowerowej do dzielnicy Kazimierz, a w odległości kilkuset metrów rozpoczęła się budowa Zabłocie Business Park z 11 tys. mkw. powierzchni biurowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych