Zacisze Strzeszyn. Mieszkania wkomponowane w las

Realizowane przez Pozbud T&R Zacisze Strzeszyn to zespół budynków położonych w spokojnej dzielnicy Strzeszyn. Osiedle wkomponowane jest w otaczając las i znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Poznania.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2017 09:29

Na poznańskim Strzeszynie, na blisko dwóch hektarach w kwartale ulic: Fieldorfa, Jakiela, Mikkego oraz Żołnierzy Wyklętych powstaje zespół budynków mieszkalnych. Nowoczesna architektura, funkcjonalne wnętrza, wysoka jakość wykończenia oraz zróżnicowany metraż mieszkań daje pewność, że Zacisze Strzeszyn będzie wymarzonym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, par oraz singli szukających swojego mieszkania.

Na osiedlu zaplanowano dużą odległość między budynkami, klin zieleni i bezpieczny plac zabaw. Atutem jest mała ilość mieszkań przypadająca na klatkę schodową, windy i komórki lokatorskie w każdej klatce oraz ogródki przypisane do lokali na parterze.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Planowany termin zakończenia pierwszego etapu inwestycji to drugi kwartał 2018 r.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się bogata infrastruktura: szkoły, urząd pocztowy, przychodnia, apteka, sklepy spożywcze, pizzeria oraz inne lokale usługowe. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej oraz bliskości przystanków autobusowych dotarcie do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych