Zacisze Tuchowskie. Mieszkania w harmonii z naturą

Realizowane przez Architecture Vento osiedle Zacisze Tuchowskie znajduje się na n krakowskiej Woli Duchackiej. W ofercie są mieszkania od 27 mkw. Dla klientów szukających metraży powyżej 70 mkw. deweloper oferuje połączenie dwóch lub trzech lokali.

Autor: HouseMarket.pl 30 stycznia 2017 10:07

Aktualnie w okolicy powstaje inspirująca architektura, która doskonale współgra z okolicą. Priorytetem przy projektowaniu tego osiedla była wygoda, ekologia, czystość i życie w harmonii z naturą.

Osiedle składa się z czterech niewielkich budynków czterokondygnacyjnych, posadowionych w wspólnym parkingu podziemnym. Mieszkania mają odpowiednie doświetlenie. Każde z balkonem lub tarasem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, istnieje możliwość zmiany aranżacji mieszkań na etapie budowy obiektu, po wcześniejszych ustaleniach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie są mieszkania od 27 mkw. Dla klientów szukających metraży powyżej 70 mkw. deweloper oferuje połączenie dwóch lub trzech lokali.

Układ osiedla Zacisze Tuchowskie został tak zaprojektowany, aby stworzyć bezpieczną, zamkniętą i prywatną przestrzeń dla jego mieszkańców. Dopełnieniem kompozycji urbanistycznej jest mała architektura, liczne ciągi piesze, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz strefa rekreacji.

Osiedle zachwyca nowoczesną architekturą. Wszystkie budynki wyposażone są windy, akustyczne, antywłamaniowe i ognioodporne drzwi wejściowe oraz wysokiej jakości stolarkę okienną. Znajdują się w bezpiecznej, spokojnej okolicy, na ogrodzonym terenie z niezależnym wjazdem.

W sąsiedztwie znajduje się kilka przedszkoli, szkół sklepów, centrów handlowych, ośrodków zdrowia oraz kościół. Okolica obfituje w strefy rekreacji, boiska sportowe, pływalnie, siłownię i korty tenisowe. Położenie osiedla zapewnia sprawną, rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej, co pozwala bardzo szybko i wygodnie dostać się do centrum miasta oraz do obwodnicy Krakowa. W sąsiedztwie znajdują się: szybki tramwaj, liczne linie autobusowe, węzeł autostradowy A4, komfortowy wyjazd w kierunku Zakopanego, Tarnowa i Katowic.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych