Zajezdnia Wrocław z bezdotykową aplikacją do części wspólnych

W Zajezdni Wrocław deweloper, firma Bouygues Immobilier Polska, zdecydowała się wprowadzić mobilne rozwiązania bezdotykowe Blue Bolt, które umożliwi mieszkańcom otwieranie m.in.: drzwi, bram wjazdowych i szlabanów smartfonem.

Autor: Housemarket.pl 29 marca 2021 13:59

Chcąc podnieść poziom bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców, deweloper Bouygues Immobilier Polska, zdecydował się na wdrożenie aplikacji Blue Bolt w realizowanej inwestycji Zajezdnia Wrocław. Nowy budynek to kameralna 6-piętrowa kamienica, która stylem wpisze się w okoliczną zabudowę korespondując z trwającą metamorfozą Nadodrza. W budynku o podwyższonym standardzie wykończenia znajdzie się prawie 200 mieszkań. Mieszkańcy kamienicy Zajezdnia Wrocław za pomocą aplikacji mobilnej Blue Bolt będą mogli otworzyć szlaban, bramę garażową, drzwi wejściowe do budynku czy za pomocą smartfona zamówić windę na dany poziom. Wyeliminuje to konieczność pamiętania kodów, używania kart oraz pozwoli uniknąć dotykania powierzchni wspólnych. Wdrożenie nowoczesnego rozwiązania Blue Bolt znacznie podniesie komfort życia mieszkańców w budynku (m.in. umożliwi automatyczne zamówienie windy w sytuacji gdy mieszkańcy będą wchodzić z zakupami w rękach).

Deweloper zapowiada, że Zajezdnia Wrocław doskonale wpisuje się w trwającą od ok. dziesięciu lat rewitalizację tej części Wrocławia, gdzie tradycja i historia miejsca łączy się z nowoczesnością. Z tego właśnie powodu w nowo oddawanych do użytkowania osiedlach francuski deweloper mieszkaniowy stawia na nowoczesne technologie, wdraża inteligentne systemy aby inwestycje spełniały wysokie oczekiwania mieszkańców.

– Na przestrzeni dwóch lat nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi deweloperami na polskim rynku mieszkaniowym, do których należy niewątpliwie Bouygues Immobilier Polska. Każda nowa inwestycja mieszkaniowa wyposażona w system Blue Bolt podnosi zarówno komfort jak i poziom bezpieczeństwa mieszkańców, i to nas bardzo cieszy. Planujemy dynamicznie rozwijać współpracę z deweloperami, gdyż każda inwestycja uczy nas czegoś nowego, co jest bardzo korzystne dla rozwoju całej platformy – mówi Maciej Grabowski, pomysłodawca aplikacji Blue Bolt. – Cieszy nas niezmiernie fakt, że inwestycja Zajezdnia Wrocław będzie już drugą inwestycją we Wrocławiu wyposażoną w system Blue Bolt. To dla nas najlepsza rekomendacja – dodaje Maciej Grabowski.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aplikacja mobilna Blue Bolt pozwalająca na otwieranie pomieszczeń smartfonem, stworzona od podstaw przez NTT System, obsługuje coraz więcej funkcji i może być dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Produkt przeznaczony jest zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych. System umożliwia przede wszystkim otwieranie drzwi, przejść, wjazdów, bram garażowych, obecnie również wzywanie windy czy nawet wybór piętra poprzez smartfon. Nowością jest innowacyjna funkcja dostępu dla gości bez konieczności pobierania aplikacji, skanowania kodów, czy dodatkowych klawiatur. Blue Bolt daje również możliwość przydzielania dostępów czasowych – np. dla klientów, dostawców czy ekip remontowych podnosząc tym samym bezpieczeństwo i ograniczając dostęp do budynku dla niepożądanych osób. Niewątpliwą zaletą Blue Bolt jest elastyczność - system w łatwy sposób może być zainstalowany w każdym budynku oraz zintegrowany z dowolnym oprogramowaniem lub instalacją.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych