Zakątek Rybacki – mieszkania w nadmorskim kolorycieHouseMarket.pl - 18 marca 2016 11:52


Zakątek Rybacki powstaje w Gdyni Oksywie, blisko lasu, plaży i morza. Niedaleko inwestycji, na stromym zboczu Kępy Oksywskiej znajduje się kolej linowo-terenowa wykorzystywana do transportu połowu ryb z plaży.


Osiedle Zakątek Rybacki w Gdyni Oksywie to 12 kameralnych budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy liczy cztery mieszkania. Budynki są zaprojektowane tak, aby wyróżniały się nadmorskim kolorytem.

Mieszkania na parterze posiadają własny ogródek, a te na piętrze – przytulne poddasze. Deweloper - Sea City oddaje mieszkania w stanie deweloperskim. Zapewnia miejsca postojowe w formie wiat z ażurowym zadaszeniem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budowę osiedla podzielono na trzy etapy. Pierwszy ma się zakończyć w czwartym kwartale 2016 r. Zakątek Rybacki powstaje w sąsiedztwie lasu, plaży i morza. Na stromym zboczu Kępy Oksywskiej znajduje się kolej linowo-terenowa wykorzystywana do transportu połowu ryb z plaży.

W pobliżu osiedla mieści się Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej. Lokalizacja osiedla zapewnia mieszkańcom dogodny dostęp do głównych arterii komunikacyjnych oraz przystanków komunikacji miejskiej.