Zakątek Tyniecki. Domy tradycyjne i nowoczesne

Realizowany przez Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego osiedle domów jednorodzinnych Zakątek Tyniecki wkomponowany jest w malowniczy krajobraz lasów Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2017 14:18

Na osiedlu znajduje się sześć typów domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej od 113 do 284 mkw., w tym domy wolnostojące jak również domy dwupokoleniowe stanowiące ciekawą odmianę domów bliźniaczych. Każdy będzie posiadał swój własny ogródek oraz taras lub balkon. Większość zostanie podpiwniczona, a w każdym na pewno znajdzie się miejsce dla czterech kółek: wiata lub garaż.

Architektura spodoba się fanom nowoczesności jak i tradycjonalistom, dzięki wykończeniu elewacji drewnem i szlachetnym tynkiem boniowanym. Domy oddawane będą w stanie deweloperskim, ale TBS może również pomóc wykończyć je pod klucz. Na ogrodzonym terenie zaplanowano m.in. przedszkole. Chodniki i podjazdy wypełni kostka brukowa.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Największą zaletą okolicy, w której powstaje Zakątek Tyniecki jest bezpośrednie sąsiedztwo Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Ponadto w pobliżu znajduje się zalew Zakrzówek, Park Skałki Twardowskiego oraz tor kajakowy. Bliskość trasy A4, alternatywne trasy dojazdu i bliskość komunikacji miejskiej (autobusy linii 162 i 112) to kolejne atuty tego miejsca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych