Zakładowa 87. Mieszkania muśnięte kolorem

Nowa inwestycja firmy Ezbud to kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych przy ul. Zakładowej 87 w Łodzi na Osiedlu Olechów. Projekt wyróżnia architektura: w proste, czytelne bryły budynków wpleciono kolorowe elementy elewacji.

Autor: HouseMarket.pl 03 kwietnia 2017 10:28

Inwestycja zakłada budowę 200 mieszkań o powierzchni od 42,22 mkw. do 85,08 mkw. Dla wszystkich mieszkań przewidziano miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie o powierzchni od 2,6 mkw. do 14 mkw.

Mieszkania na pierwszym, drugim i trzecim piętrze posiadać będą balkony o zróżnicowanej powierzchni od 2,6 mkw. do 12,6 mkw., natomiast przy mieszkaniach w części parterowej zaprojektowano przestronne tarasy od 15 mkw. do 31 mkw. Różnorodność metraży mieszkań i ich funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwolą znaleźć mieszkanie idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pierwszy etap inwestycji został rozpoczęty w grudniu 2015 roku i zostanie zakończony w czwartym kwartale 2017 roku. Przewiduje sprzedaż dwuklatkowych budynków, w których to znajdą się lokale mieszkalne od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 43 mkw. do 65 mkw.

Doskonale nasłonecznione mieszkania w połączeniu z pięknym widokiem na sąsiadujący las, tworzy unikalny klimat tego osiedla. Okolica zapewnia wygodną komunikację autobusową oraz tramwajową. Rozbudowana siatka połączeń umożliwia sprawne połączenia z centrum miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych