Zalasewo Park - drugi budynek gotowy

Zakończyła się realizacja drugiego budynku w ramach projektu Zalasewo Park. Powstało 36 lokali o zróżnicowanym metrażu. Trwa podpisywanie aktów notarialnych i przekazywanie kluczy nowym mieszkańcom.

Autor: housemarket.pl 29 grudnia 2020 14:31

Projekt mieszkaniowy Zalasewo Park to już 2 ukończone budynki wielorodzinne. Pierwszy z nich jest już od roku zamieszkały. Obecnie trwa natomiast podpisywanie aktów notarialnych i przekazywanie kluczy z budynku nr 2.

- Jesteśmy w momencie przekazywania kluczy nowym mieszkańcom. W tym roku będą to właściciele 23 lokali. Prawdopodobnie pierwsi z nich zamieszkają już pod koniec stycznia - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wraz z przekazywaniem kluczy trwają ostatnie prace wykończeniowe przed budynkiem – układanie kostki brukowej oraz porządkowanie terenu. W budowie pozostaje jeszcze ostatni budynek, nr 3. Zakończyły się już prace konstrukcyjne, a rozpoczął się montaż więźby dachowej.

W ramach projektu Zalasewo Park deweloper proponuje mieszkania oraz dwupoziomowe apartamenty. Na parterze i I piętrze powstają mieszkania (2-, 3- i 4- pokojowe) o powierzchni od 45 do 73 mkw. Z kolei na piętrze drugim do dyspozycji mieszkańców są przestronne apartamenty 3-, 4- i 5- pokojowe o powierzchni od 77 do 131 mkw. Dodatkowo lokale na parterze posiadają ogródki o powierzchni od 30 do 155 mkw., a pozostałe - przestronne balkony.

Do dyspozycji mieszkańców jest hala garażowa oraz dodatkowe miejsca postojowe przed budynkiem. Jest także winda. KM Building zadba również o małą architekturę. Powstaną tereny zielone wokół budynków, chodniki, a także mały skwer z ławeczkami od strony ulicy Kórnickiej. Należy dodać, że wszystkie lokale oddawane są w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz. Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 4400 złotych brutto.

Zalasewo to w ostatnich latach dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona na terenie gminy Swarzędz. Nie brakuje tu szkół, przedszkoli oraz rozbudowanego zaplecza usługowo-handlowego. Działa także sprawna komunikacja z Poznaniem. Ze względu na położenie, Zalasewo to także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi oraz licznymi ścieżkami dla miłośników roweru czy biegania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych