Zalasewo Park gotowe

Deweloper KM Building zakończył prace związane z realizacją ostatniego budynku wielorodzinnego w ramach projektu Zalasewo Park. Powstało kolejne 36 lokali, w tym 12 apartamentów, które zostały odebrane przez klientów.

Autor: housemarket.pl 03 stycznia 2022 12:27

Osiedle Zalasewo Park to łącznie trzy budynki wielorodzinne. W grudniu 2021 roku zakończono realizację trzeciego, jednocześnie ostatniego budynku. Powstało 36 lokali w tym 12 apartamentów.

- Wszelkie prace budowlane zostały wykonane zgodnie z harmonogramem. Za nami również etap przenoszenia praw własności. Bardzo cieszymy się, że wszyscy nasi Klienci odebrali mieszkania jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Można to traktować jako wymarzony prezent pod choinkę - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Realizacja projektu Zalasewo Park rozpoczęła się w IV kw. 2016 roku. Budynek pierwszy powstał w IV kw. 2018 roku, drugi w IV kw. 2020 roku, a teraz gotowy jest już budynek ostatni. Każdy z nich obejmuje 36 lokali ulokowanych na trzech kondygnacjach. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, a na pierwszym piętrze mieszkania z balkonami (45 - 73 mkw.). Z kolei na piętrze drugim powstały dwupoziomowe apartamenty 3-, 4- i 5-pokojowe z balkonami o powierzchni od 77 do 131 mkw.

- Nasze apartamenty zapewniają komfort użytkowania, dzięki m.in. przestronnemu i dobrze oświetlonemu wnętrzu. Klienci cenią sobie przede wszystkim dodatkową przestrzeń w formie antresoli, która poszerza możliwości aranżacyjne oraz nadaje charakteru takim lokalom - dodaje Maciej Bartczak.

Wśród wielu udogodnień warto wspomnieć o windzie czy wideo domofonach. Mieszkańcy mogą parkować w podziemnej hali garażowej, jak również wykorzystywać naziemne miejsca postojowe. Tuż przy nich znajduje się również szeroki podjazd dla wózków oraz osób z niepełnosprawnościami. Inwestycję wzbogaca niepowtarzalny mural widoczny od ulicy Kórnickiej a także kolejne rysunki w częściach wspólnych zrealizowanych budynków. Pojawi się również zieleń i mały skwer. Osiedle jest utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych