Zalasewo Park - sprzedaż mieszkań na ostatniej prostej

Zalasewo Park to inwestycja KM Building, która powstaje w Zalasewie na terenie gminy Swarzędz. Sprzedaż mieszkań dobiega końca i łącznie liczy już 105 lokali.

Autor: housemarket.pl 01 września 2021 11:06

Obecnie powstaje ostatni z trzech budynków wielorodzinnych. Na parterze i pierwszym piętrze powstaną lokale o powierzchni od 45 do 73 mkw. z ogródkami lub balkonami. Z kolei na piętrze drugim powstają przestronne, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni od 77 do 131 mkw.

Projekt ten jest popularny wśród klientów o czym świadczy sprzedaż już 105 lokali. W sprzedaży dostępne są ostatnie dwa apartamenty gotowego już budynku nr 2, a także jeden w realizowanym aktualnie budynku nr 3. Cena za metr kwadratowy wynosi 5 600 zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: ZALASEWO PARK W ROZBUDOWIE 

- Aktualnie kontynuowane są prace związane z wykonaniem posadzek w apartamentach oraz w podziemnej hali garażowej - dodaje Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Zakończenie budowy III budynku planowane jest na IV kwartał 2021 roku.

Zalasewo Park to inwestycja utrzymana w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem i podziemnymi halami garażowymi. W częściach wspólnych znajduje się nowoczesna winda, wideo domofon i system antypożarowy.

Natomiast przed budynkami dostępne dodatkowe miejsca postojowe oraz szeroki podjazd dla wózków oraz osób z niepełnosprawnościami. Projekt wzbogaca niepowtarzalny mural. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych