Zalasewo Park w rozbudowie

Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja budynku nr 2 w ramach projektu Zalasewo Park w podpoznańskim Zalasewie. Połowa mieszkań znalazła już właścicieli. Jednocześnie trwają prace przy budynku nr 3.

Autor: housemarket.pl 29 kwietnia 2020 10:06

Zalasewo Park to łącznie 3 budynki wielorodzinne z 36 mieszkaniami i apartamentami każdy. Inwestycja powstaje w Zalasewie, na terenie podpoznańskiej gminy Swarzędz. Budynek nr 1 został już oddany do użytku. Pozostałe dwa (budynek nr 2 i 3) są na różnym etapie prac, z tym, że zakończenie realizacji budynku nr 2 planowane jest na koniec bieżącego roku.

Deweloper KM Building proponuje lokale o zróżnicowanym metrażu, w tym także lokale dwupoziomowe. Na parterze i I piętrze powstaną lokale (2-, 3- i 4- pokojowe) o powierzchni od 45 do 73 mkw. Z kolei na piętrze drugim do dyspozycji mieszkańców będą przestronne apartamenty 3-, 4- i 5- pokojowe o powierzchni od 77 do 131 mkw. Dodatkowo mieszkania na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 30 do 90 m.kw., a pozostałe lokale wyposażone zostaną w przestronne balkony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Na budynku nr 2 trwają prace dekarskie, min. dach jest już przykryty specjalną membraną. Wstawiona została także stolarka okienna na poziomie parteru i I pietra. Rozpoczął się także montaż instalacji elektrycznych oraz wykonywanie tynków maszynowych na parterze - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Natomiast w ramach budynku nr 3 powstał już strop parteru, a obecnie trwają prace murarskie.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie winda oraz hala garażowa, a przed budynkiem dodatkowe miejsca postojowe. Powstaną również skwery i tereny zielone wokół budynku, chodniki, ogródki z trawą i ogrodzeniem dla mieszkań na parterze, a także mały park z ławeczkami od ulicy Kórnickiej.

Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 4300 złotych brutto. Docelowo w ramach projektu Zalasewo Park powstaną 3 budynki wielorodzinne. Wszystkie lokale mieszkalne oddawane będą w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz.


Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych