Zamość. Apartamenty w miejskim pałacu

Spółka Bartecki Development wprowadza do sprzedaży apartamenty na zamojskiej starówce, w sąsiedztwie ulic Zamenhofa i Bazyliańskiej. To okazja nabycia lokalu w nowym budynku Starego Miasta, wpisanego na listę UNESCO.

Autor: HouseMarket.pl 24 lutego 2017 09:41

Oryginalna bryła budynku nawiązuje swoim charakterem do XVI-wiecznych renesansowych pałaców miejskich. Dodatkowego wyrazu dodaje zastosowany na elewacji intensywny kolor oraz charakterystyczne ukośne przeszklenia, stanowiące współczesną syntezę licznie występujących na zamojskim rynku architektonicznych elementów takich jak lukarny, gzymsy i pilastry. Duże otwarcia rozświetlą wnętrza obiektu.

W ofercie trzykondygnacyjnego, nowoczesnego budynku na parterze znajdą się lokale usługowe o możliwości modyfikacji ścianek działowych. Pierwsze i drugie piętro przeznaczone jest na 43 apartamenty o zróżnicowanej powierzchniach od 29 mkw. do 90 mkw. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców zaplanowano monitorowany podziemny garaż z 43 miejscami parkingowymi, indywidualne piwnice lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne i boks dla rowerów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wysoki standard zapewnią trzy windy łączące kondygnacje nadziemne z podziemnym garażem. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się parking zewnętrzny. W tym roku startuje realizacja inwestycji. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to 2019 rok.

Atrakcyjna lokalizacja – z widokiem na zielone planty i panoramę miasta, doskonale skomunikowana z centrum Zamościa oraz wysoki standard wykonania i ciekawa, nowoczesna architektura budynku - to cechy wyróżniające inwestycję. Bartecki Development zapewnia pośrednictwo w wynajmie apartamentów dla turystów indywidualnych.

Ta forma wynajmu cieszy się uznaniem klientów zarówno w kraju, jak i za granicą, ze względu na domową atmosferę, pełną niezależność, większą przestrzeń i niższe koszty pobytu niż w hotelu. Budynek zaprojektowała znana i ceniona pracownia architektoniczna Mateusz Tański & Associates z Warszawy. Na życzenie klientów dział aranżacji doradzi w wyborze wariantów wykończenia lokali.

Projekt, na wniosek Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków Delegatura Zamość, został przesłany do Narodowego Instytutu Dziedzictwa w Warszawie celem zaopiniowania.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych