Zamoyskiego 30. Apartamenty na zboczu wzgórza Krzemionki

Zamoyskiego 30 to atrakcyjna kamienica na Starym Podgórzu w Krakowie. Budynek pomieści 22 mieszkania o powierzchni między 35 mkw. a 102 mkw. Sąsiaduje z parkiem, który po rewitalizacji nawiąże do stylu secesyjnego.

Autor: HouseMarket.pl 27 kwietnia 2017 09:20

Na początku stycznia 2017 r. nastąpiło przekazanie placu budowy krakowskiej firmie budowlanej Expres-Konkurent, pełniącej rolę generalnego wykonawcy inwestycji Zamoyskiego 30. Deweloper - FRK BUD przewiduje zakończenie prac budowlanych na drugi kwartał 2018 r.

Mieszkania w kamienicy Zamoyskiego 30 rozlokowane zostaną na sześciu kondygnacjach. Ich okna wychodzić będą na ulice: Zamoyskiego i Krzemionki oraz obszerny dziedziniec. Przyszłym mieszkańcom i inwestorom deweloper oferuje pakiety wykończeniowe w trzech standardach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynku znajdzie się podziemny parking i przechowalnie rowerów. Na parterze przewidziano dwa lokale użytkowe, w których mieścić się mogą sklepy, biura lub restauracje. Oba z wejściem od strony ulicy Zamoyskiego.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja - w centrum spokojnej dzielnicy mieszkalnej Stare Podgórze, na zboczu wzgórza Krzemionki. Tuż obok kamienicy zaczyna się Park Bednarskiego. Jego trwająca rewitalizacja ma się zakończyć w 2019 r. W efekcie w parku pojawi się m.in. restauracja z tarasem widokowym oraz scena kina letniego, ogólnodostępna siłownia i kilka placów zabaw. Po rewitalizacji park klimatem ma nawiązywać do stylu secesyjnego.

Zaledwie kilka minut spaceru z kamienicy Zamoyskiego 30 wystarczy, by dojść do ruchliwej ulicy Kalwaryjskiej i Rynku Podgórskiego. Na piechotę można w ciągu 10 minut dojść przez Kładkę Bernatka nad Wisłą na Kazimierz. Rynek Główny to zaledwie 10 minut samochodem lub tramwajem, podobnie jak dwa krakowskie centra handlowe: Galeria Kazimierz i Bonarka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych