Zatoka Komfortu stworzona dla zachwytu

Realizowana przez spółkę Aflopa Nieruchomości Zatoka Komfortu powstaje w Jastarni przy ul. Mickiewicza 7. W ofercie jest 36 apartamentów od jednopokojowych do trzypokojowych o metrażu od 30,76 mkw. do 89,63 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 05 stycznia 2017 09:29

Zatoka Komfortu swoim mieszkańcom zapewnia poczucie prestiżu, bezpieczeństwa, wygodę w połączeniu z nowoczesnymi, otwartymi przestrzeniami podkreślającymi unikalne otoczenie. Czterokondygnacyjny budynek ma lekką konstrukcję, duże przeszklone wnętrza oraz ekspozycję na Zatokę Pucką.

Biznes i odpoczynek

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zatoka Komfortu daje możliwość połączenia biznesu z odpoczynkiem. Jest miejscem pozwalającym na spędzenie czasu z rodziną, ale również idealnie odpowiada na potrzeby poszukiwania sposobów korzystnego lokowania kapitału.

Mierzeja Helska posiada w swojej ofercie liczne propozycje wypoczynku. Do najpopularniejszych należą: piaszczysta plaża, rozległe tereny leśne, możliwość uprawiania najpopularniejszych sportów wodnych i znacznie więcej. Jest to również dobrze skomunikowany obszar dzięki m.in. jachtowym przystaniom czy lotnisku o randze lokalnej.

Położenie pomiędzy dwoma prestiżowymi kurortami nad Morzem Bałtyckim, w pobliżu portu jachtowego, z niepowtarzalnym widokiem na Zatokę Pucką jest gwarancją nieograniczonych możliwości. Unikalność polega na lokalizacji z dala od wakacyjnego gwaru miasta Jastarnia, ale zarazem w bliskiej odległości od jej atrakcji, jak również sąsiedniej Juraty.

Atutem Mierzei Helskiej jest czyste powietrze z dużą zawartością jodu, licznymi piaszczystymi plażami, unikalną możliwością wypoczynku zarówno nad otwartym Morzem Bałtyckim jak i płytkimi, ciepłymi wodami Zatoki Puckiej. Dla fanów żeglarstwa oraz sportów motorowodnych ogromną zaletą będzie bliskie sąsiedztwo portu dającego ogromne możliwości. Rodziny spędzające czas na rowerach docenią atuty jednej z najdłuższych w kraju ścieżek rowerowych.

Ukoronowaniem wszystkich zalet tej lokalizacji jest umiejscowienie apartamentu bezpośrednio przy linii brzegowej Zatoki Puckiej, co w połączeniu z ogromnymi przeszkleniami w elewacji gwarantuje niewiarygodne walory widokowe.

 Zatoka Komfortu ma zachwycać

 Zatoka Komfortu została stworzona by zachwycać, ale również by dawać możliwość odprężenia w wyjątkowej przestrzeni z dala od wakacyjnego zgiełku.

W ciekawie zaaranżowanej przestrzeni wspólnej dostępny jest basen. Jej integralną częścią jest także strefa fitness propagująca zdrowy styl życia. Na uwagę zasługuje wspólny taras, na którym można w ciszy i spokoju zażyć kąpieli słonecznej czerpiąc energię z wyjątkowej scenerii.

Do dyspozycji właścicieli i rezydentów deweloper – Aflopa Nieruchomości oddaje całodobową recepcją. Dla bezpieczeństwa mieszkańców obiekt jest monitorowany i chroniony. Każdy z apartamentów może zostać objęty usługami sprzątania i utrzymania porządku w indywidualnie ustalonym zakresie.

Duży podziemny garaż z prywatnymi miejscami parkingowymi zapewnia pełen komfort. Dodatkowo przestronna winda umożliwi z poziomu garażu transport zakupów pod drzwi apartamentu.

 Komfort mieszkania z szybkim zwrotem z inwestycji

Specjalnie dla klientów dokonujących zakupu apartamentu w celach inwestycyjnych deweloper wspólnie z partnerem przegotowuje program oferujący usługi profesjonalnego zarządzania apartamentem. W jego ramach deweloper chce zapewnić poszukiwanie najemców i zajmowanie się codzienną obsługą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych