Zbliża się premiera Centaurusa w Olsztynie

W Olsztynie powstanie Centaurus, najwyższy budynek mieszkalny w województwie warmińsko-mazurskim. Inwestor - firma Euro Styl zaplanowała premierę inwestycji na 15 listopada.

Autor: HouseMarket.pl 08 listopada 2016 11:41

Centaurus to zespół budynków o funkcji mieszkaniowo-komercyjnej powstający w centrum Olsztyna na liczącej blisko 9 tys. mkw. działce przy skrzyżowaniu Alei Marszałka Józefa Piłsudzkiego i ulicy Bartosza Głowackiego. To pierwszy tak nowoczesny, duży i wielofunkcyjny obiekt na Warmii.

Projekt Andrzeja Kapuścika, współautora biurowca Kolmexu w Warszawie i jednego z najwyższych w Polsce budynków mieszkalnych - Sea Towers w Gdyni – będą stanowiły cztery budynki o wysokim standardzie posadowione na wspólnym postumencie, w tym dwa wysokie stanowiące dominantę zespołu liczące 17 i 18 pięter. Za realizację odpowiadać będzie firma Euro Styl.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W obiekcie poza częścią mieszkaniową, którą stanowić będzie ponad 170 mieszkań, zaplanowano część hotelową, usługową oraz ponad 8,5 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. Centaurus będzie jedynym obiektem w Olsztynie, w którym zaprojektowano kondygnacje biurowe o powierzchni przekraczającej 1200 mkw., umożliwiające elastyczną aranżację wnętrz i podział zarówno na większe moduły typu open space, jak i mniejsze w formie gabinetowej.

Lokalizacja w centrum miasta determinuje doskonałe skomunikowanie inwestycji, do której dotrzeć można zarówno autem, jak i środkami komunikacji miejskiej – w pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe umożliwiające dojazd do niemal każdej dzielnicy Olsztyna. Z punktu widzenia najemców części komercyjnej budynku, wszystkie kluczowe do prowadzenia biznesu instytucje, zlokalizowane są w zasięgu kilkuminutowej podróży.

Centaurus to pierwszy tak nowoczesny, duży i wielofunkcyjny obiekt w Olsztynie, który ma szansę pozytywnie wpłynąć na rozwój tej części miasta i zaoferować swoim beneficjentom zupełnie nową jakość pracy, mieszkania i wypoczynku.

Premierę inwestycji zaplanowano na 15 listopada, ale pierwsi chętni będą mieli okazję zapoznać się z ofertą mieszkań i apartamentów już dzień wcześniej. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej www.spektakularny.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych