Zbożowa 26 kusi prostą i elegancką architekturą

Spółka TBV zrealizowała osiedle Zbożowa 26 w północno-zachodniej części Lublina, w dzielnicy Sławin. W dwóch prostych i eleganckich budynkach znajduje się 70 mieszkań. Ich oddanie do użytku przewidziano na kwiecień 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 27 kwietnia 2017 13:44

Zbożowa 26 obejmuje zarówno małe mieszkania o powierzchni od 48 mkw., jak również przestronne lokale czteropokojowe. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony. Ponadto dla miłośników dwóch kółek deweloper przygotował specjalne pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki.

Każde mieszkanie ma balkon lub taras, a niektóre na parterze wzbogacono o prywatne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania. Na terenie osiedla przewidziano plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią. Dla wygody osób zmotoryzowanych pod każdym budynkiem powstały garaże i miejsca postojowe. Ich uzupełnieniem będzie parking zewnętrzny.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynki wyróżniają się nietypową bryłą o zróżnicowanych poziomach – są dwupiętrowe i trzypiętrowe. Wygodną komunikację między piętrami umożliwią nowoczesne, ciche windy dostępne także z kondygnacji podziemnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych