Żeglarska 71. Komfortowe mieszkania w zacisznych Jachcicach

Nordic Development realizuje inwestycję Żeglarska 71 w północno-zachodniej części Bydgoszczy, w dzielnicy Jachcice. W okolicy dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych, natomiast nad Brdą znajdują się kompleksy działek rekreacyjnych: Lech i Nad Brdą.

Autor: HouseMarket.pl 08 maja 2017 10:36

W pierwszym etapie  w budynku A zaplanowano 44 mieszkania w przedziale od 30 mkw. do 74 mkw. Każde z nich ma balkon lub taras wyłożony deską. Pokój dzienny wyposażono w panoramiczne okna. Część nowych lokali będzie dwupoziomowych ze strefą dzienną na poziomie pierwszym oraz antresolą z tarasem na oddzielnym drugim.

Największy taras wypoczynkowy ma powierzchnię około 40 mkw. W mieszkaniach parterowych zamontowane będą elektryczne rolety zewnętrzne. Opcjonalnie istnieje też wyposażenie lokalu w system inteligentnego zarządzania oraz wykończenie pod klucz. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, mieszkania zaś wyposażone videodomofony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Atutem Żeglarskiej 71 jest jej lokalizacja. W tej dzielnicy w zasadzie nie ma przemysłu, ani uciążliwych tras komunikacyjnych. Jachcice połączone są z centrum miasta poprzez trasę W-Z (ul. Ludwikowo) oraz ul. Unii Lubelskiej wiodącej pod mostami kolejowymi. Na terenie Jachcic znajduje się Szkoła Podstawowa nr 36 oraz Gimnazjum nr 28, jak również dwa przedszkola: publiczne i niepubliczne.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych