Zielone Patio Pruszków. Kaskada mieszkań zatopionych w zieleni

Zielone Patio Pruszków to nowoczesny budynek o kaskadowej architekturze. Poszczególne części mają od trzech do 11 pięter z funkcjonalnie zaprojektowanymi mieszkaniami, podziemnym garażem i lokalami usługowymi na parterze.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2017 14:01

Inwestorem Zielonego Patio Pruszków jest jedna z największych warszawskich spółdzielni – Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola. W inwestycji zaprojektowano mieszkania od jednego do czterech pokoi o powierzchni od 32 mkw. do 89 mkw. Lokale wyposażono w przestronne loggie i tarasy. Są gotowe do zamieszkania.

Jednym z atutów osiedla jest jego lokalizacja: zielona okolica ze ścieżkami rowerowymi i czterema parkami – wśród nich wpisany do rejestru zabytków Park Potulickich. W pobliżu znajdują się także liczne sklepy, restauracje, szkoły i przedszkola.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pod względem czasu dojazdu do centrum Warszawy Pruszków nie ustępuje wielu dzielnicom stolicy. Jest jednak bardziej zaciszny i pełen zieleni. Dlatego coraz częściej wybierany jest jako miejsce zamieszkania, również przez osoby, które na co dzień pracują w Warszawie. Pruszków to miasto, które dynamicznie się rozwija.

Wkrótce powstanie tam Centrum Dziedzictwa Kulturowego – ośrodek kultury i rekreacji z kinem, klubem i salą widowiskową, a także trzy nowe centra handlowe. Planowany jest też dalszy rozwój komunikacji miejskiej, w tym Park & Ride przy dworcu PKP.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych