Zielone Rabowice powstają zgodnie z planem

W Rabowicach, w gminie Swarzędz trwają intensywne prace budowlane. Przy ulicy Bliskiej powstaje osiedle Zielone Rabowice, a inwestorem jest Greenbud Development. W 12 domach, w ramach pierwszego etapu wykonywane jest już pokrycie dachowe.

Autor: HouseMarket.pl 14 kwietnia 2017 11:00

Ze względu na łagodną jesień i zimę prace na inwestycji postępowały zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem. W pierwszych 12 domach, realizowanych w pierwszym etapie osiedla Zielone Rabowice postawiono mury parteru i piętra, a aktualnie trwa montaż pokrycia dachowego.

– Cieszymy się, że sprawnie postępują prace nie tylko w ramach pierwszego etapu, ale i dwóch pozostałych. Nieznacznie wyprzedzamy założony harmonogram – mówi Magdalena Błaszkowiak-Pepel z biura sprzedaży Greenbud Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach całej inwestycji powstanie 30 domów w zabudowie bliźniaczej. Pierwszy etap z 12 domami zostanie oddany do użytku, według planów, w trzecim kwartale 2017 roku. W drugim etapie, oddanym do użytku w czwartym kwartale 2017 powstanie taka sama liczba lokali. Trzeci, ostatni etap zakłada przygotowanie mieszkańcom sześciu domów na początku 2018 roku.

Każdy z domów na osiedlu Zielone Rabowice będzie miał powierzchnię ok. 75 mkw., a także ogród od 191 metrów kw. do nawet 456 metrów kw. Na parterze każdego lokalu zaplanowano salon, kuchnię z oknem, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Natomiast na piętrze zostanie przygotowana przestrzeń na trzy sypialnie i dużą łazienkę.

W cenie mieszkańcy otrzymają również poddasze. Warto zaznaczyć, że wszystkie lokale w ramach osiedla mają już swoich nabywców. Jednym z czynników, który wpłynął na tak duże zainteresowanie inwestycją w Zielonych Rabowicach, jest interesujący projekt architektoniczny. Pokoje na piętrze są bez skośnych sufitów, a w całym domu klient może dokonać zmian lokalizacji ścianek działowych, co daje dowolność aranżacji przestrzeni.

– Nasi przyszli mieszkańcy chętnie korzystają z tych możliwości. Wskazują też rozmieszczenie instalacji elektrycznej, czy centralnego ogrzewania, wybierając najbardziej komfortowe rozwiązania. Kupując dom, nasi klienci mogą więc liczyć na udogodnienia – podsumowuje Magdalena Błaszkowiak-Pepel. Jak zaznacza przedstawiciel inwestora, Rabowice, gdzie powstaje osiedle to dobre miejsce do zamieszkania, w tym rodzin z dziećmi. Do Poznania można dojechać samochodem lub korzystając z komunikacji podmiejskiej w kilkanaście minut.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych