Zielone światło dla Bulwaru Staromiejskiego. i2 ma ostateczne pozwolenie na budowę wszystkich budynków

Wszystkie budynki wchodzące w skład inwestycji Bulwar Staromiejski posiadają ostateczne pozwolenia na budowę - poinformowała firma i2 Development.

Autor: HouseMarket.pl 24 lipca 2017 14:09

Deweloper - i2 Development - otrzymał zaświadczenia udzielające pozwolenia na budowę ostatnich już budynków zlokalizowanych w dawnym kompleksie szpitalnym im. Babińskiego, wchodzących w skład Bulwaru Staromiejskiego, w tym: inwestycji „Przy Bulwarze” z 70 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni od 22 do 86 mkw., „Przy Bulwarze II” posiadającej 41 mieszkań o powierzchni od 30 do 70 mkw., „Przy Przystani II” z zaplanowanymi siedmioma 4-pokojowymi apartamentami oraz „Willa Staromiejska” z 17 mieszkaniami o powierzchni od 22,5 do 113,5 mkw.

Bulwar Staromiejski zlokalizowany jest przy pl. Jana Pawła II 8, w samym centrum Wrocławia u zbiegu ulicy Św. Mikołaja i Podwala. Niemal 2,5 hektarowy teren obejmuje 14 budynków, w większości zabytków o przeznaczeniu mieszkaniowym oraz komercyjnym. Planowane zakończenie całości inwestycji to IV kwartał 2018 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych