Zielone światło dla osiedla Miasto Moje. Ronson z pozwoleniem na budowę

Ronson Development otrzymał pozwolenie na budowę pierwszego etapu osiedla Miasto Moje zlokalizowanego przy ul. Marywilskiej na warszawskiej Białołęce.

Autor: HouseMarket.pl 13 października 2016 09:52

Obejmie on 233 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 100 mkw., a całe osiedle docelowo będzie liczyć około 1500 mieszkań i jest największym projektem w historii spółki. Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest na koniec 2017 r.

 – Projekt osiedla Miasto Moje, poza kompleksem budynków wielorodzinnych, zakłada również stworzenie pełnej infrastruktury usługowo-rekreacyjnej o nazwie Pasaż Wisła. Chcemy zadbać, aby inwestycja ta stwarzała warunki do odpoczynku i wspólnego spędzania czasu. Tworząc Pasaż Wisła, będziemy mieć tym samym swój wkład w proces miastotwórczy Białołęki – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Inwestycja Miasto Moje to także nowy rozdział naszej działalności. Po raz pierwszy budujemy po prawej stronie Wisły i podejmujemy się realizacji projektu takich rozmiarów – dodaje.

Na Pasaż Wisła, który powstaje w oparciu o analizę potrzeb Białołęki, złożą się cztery zatoki: zabawy, kultury, aktywności i relaksu. W tych miejscach mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z boiska do gry w bule, siłowni plenerowej czy osiedlowego amfiteatru. W Pasażu Wisła znajdzie się też specjalnie zaaranżowana strefa zielona z minilasem oraz leżakami.

Mieszkańcy będą mieć ponadto szybki dostęp do infrastruktury szkolnej i usługowej Białołęki. Sprawne połączenie nowej inwestycji z centrum Warszawy zapewni m.in. położony w pobliżu przystanek kolejki miejskiej Warszawa Żerań.

Wszystkie mieszkania w projekcie kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych. Ronson Development umożliwia zapłatę ostatniej raty za mieszkanie na początku 2018 r. Dzięki temu klienci już teraz mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach MdM z limitu na 2018 rok i zyskać do 30 tys. zł. Ceny zaczynają się od 170 tys. zł za kawalerkę, 222 tys. za mieszkanie dwupokojowe i 287 tys. za mieszkanie trzypokojowe.

Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów osiedla jest Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Archiplan.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych