Zielone Tarasy. Dwupoziomowe apartamenty w segmentach

Realizowane przez SGI Zielone Tarasy w Słupsku to kameralne osiedle dwupoziomowych segmentów charakteryzujących się wysokim standardem wykonania. Powstają w zachodniej części miasta, w dzielnicy Zatorze, przy ul. Ludwika Braille’a.

Autor: HouseMarket.pl 28 grudnia 2016 16:06

Pierwszy etap osiedla Zielone Tarasy tworzą trzy nowoczesne budynki, w których zaprojektowano dwupoziomowe apartamenty w zabudowie segmentowej. Każdy segment posiada wbudowany garaż samochodowy oraz taras wyłożony kostką brukową. Dodatkowo na terenie osiedla zaplanowano naziemne miejsca parkingowe.

W trzech budynkach powstanie 35 eleganckich apartamentów o powierzchniach od 117 do 142 mkw. Wszystkie mają tarasy, balkony oraz ogródki oddzielone od siebie eleganckimi przesłonami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Odpowiednie usytuowanie apartamentów względem stron świata sprawi, że wszystkie pokoje dzienne będą odpowiednio nasłonecznione. Płaskie dachy zapewniają pełne wykorzystanie powierzchni drugiej kondygnacji.

Zielone Tarasy zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie zarówno komfort mieszkania w mieście, jak również przebywania na łonie natury. W pobliżu znajdują sie tereny zielone, ogródki działkowe, a dodatkowo wzdłuż osiedla przebiega ścieżka rowerowa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych