Zielone Tarasy. Zaciszne apartamenty w Wesołej

Realizowane przez firmę Vesta Zielone Tarasy w Wesołej to ogrodzone osiedle, w skład którego wchodzą 22 mieszkania. Każde ma dodatkowy atut w postaci przestronnego tarasu dachowego lub przydomowego ogródka.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2017 11:23

Zielone Tarasy to kompleks budynków w zabudowie segmentowej połączonych wspólną halą garażową, wyposażoną w dwa wjazdy, wzdłuż których poprowadzona jest wewnętrzna zamknięta droga.

Na ogrodzonym osiedlu znajdą się 22 mieszkania z tarasami dachowymi lub ogródkami. Ich metraże wynoszą: 67,12 mkw. i 132,24 mkw. Są to układy czteropokojowe i pięciopokojowe. Cena za mkw. wynosi odpowiednio 7440 zł i w przypadku większego apartamentu – 5990 zł. Niewątpliwą zaletą lokali w układzie segmentowym są – gwarantujące prywatność - oddzielne wejścia do mieszkań.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane kluczowymi dzielnicami Warszawy. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 20 minut. Mieszkańcy Zielonych Tarasów docenią niską, kameralną zabudowę dzielnicy Wesoła oraz spójność urbanistyczną osiedla, na której szczególnie zależało deweloperowi – firmie Vesta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych